KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’A MİLLİ DESTEK

Profesyonel futbol hayatını Borussia Dortmund’da sürdürmekte olan Almanya doğumlu Kırşehirli Türk millî futbolcumuz Nuri Şahin ınstagram hesabından Kırşehir Belediyesporumuzun şampiyonluğunu tebrik etti. 796 bin takipçisi olan milli futbolcu “bu hikayede şampiyonluk eksik çocuklar” yazıyor arkadaki pankartta. Memleketimin takımı Kırşehirspor şampiyon olarak 3.lige çıkmış, hikayeye en güzel sonu yazmış, Emeklerinize sağlık arkadaşlar” yazarak tebrik etti. Aslen […]
Genel - 24 Nisan 2018 16:46 A A

Profesyonel futbol hayatını Borussia Dortmund’da sürdürmekte olan Almanya doğumlu Kırşehirli Türk millî futbolcumuz Nuri Şahin ınstagram hesabından Kırşehir Belediyesporumuzun şampiyonluğunu tebrik etti.

796 bin takipçisi olan milli futbolcu “bu hikayede şampiyonluk eksik çocuklar” yazıyor arkadaki pankartta. Memleketimin takımı Kırşehirspor şampiyon olarak 3.lige çıkmış, hikayeye en güzel sonu yazmış, Emeklerinize sağlık arkadaşlar” yazarak tebrik etti.

Aslen Kırşehirli işçi Gurbetçi bir ailenin iki çocuğundan biri olan Nuri Şahin’in paylaşımı Kırşehir Belediyespor takımı ve taraftarlarından beğeni aldı.

 

Comments

comments

Bu haber 9854 kez okundu.
Genel - 16:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • ramos40 26 Nisan 2018 23:00

    futbolcu bağlantılarını yaptırsalar keşke.. menajer olarak kullanılsa.. seve seve yapar herhalde.

  • kamanlı 26 Nisan 2018 23:38

    helal olsun toprammm