Kırşehir Diyarbakır Erzurum TFF -C Kursaları Başladı

TFF Resmi İnternet Sitesinden başvurularını yapmış,puan sıralamasına göre talimatlara uygun adayların oluşturduğu Kırşehir, Diyarbakır ve Erzurum TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursları başladı. TFF-TÜFAD işbirliğinde düzenlenen 03-14 Mayıs 2018 tarihleri arasında 12 gün sürecek olan ve 30′ ar kursiyerin katıldığı kurslarda TFF Eğitimcileri olarak  Diyarbakır’da Ersan Ogan,,Emre Özbayer , Erzurum’da M.Nedim Karadeniz ,Adem Tandoğan, Kırşehir’de Dr.Atilla Yüce ve Tuncay […]
Genel - 6 Mayıs 2018 22:17 A A

TFF Resmi İnternet Sitesinden başvurularını yapmış,puan sıralamasına göre talimatlara uygun adayların oluşturduğu Kırşehir, Diyarbakır ve Erzurum TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursları başladı.


TFF-TÜFAD işbirliğinde düzenlenen 03-14 Mayıs 2018 tarihleri arasında 12 gün sürecek olan ve 30′ ar kursiyerin katıldığı kurslarda TFF Eğitimcileri olarak  Diyarbakır’da Ersan Ogan,,Emre Özbayer , Erzurum’da M.Nedim Karadeniz ,Adem Tandoğan, Kırşehir’de Dr.Atilla Yüce ve Tuncay Mocan  görev yapıyorlar.

Diyarbakır’daki kursa Genel Başkan İsmail Dilber’in adı verilerek  vefa örneği gösterilmiş oldu.

TFF’nin yeni uygulamasıyla ilk yardımcı kursu, TFF’nin anlaşmalı sağlık kuruşunun eğitimciler tarafından antrenör kursu kapsamında verilecek ve ilk yardımcı belgesi olmayan tüm kursiyerler katılmak zorunda olacak.
Kurs bitiminde yapılacak  sınavlar sonucunda kursu başarıyla bitiren adaylar Amatör futbol faaliyetlerinin her yaş grubunda teknik adam, en üst kadınlar ligi dışındaki kadın liglerinde teknik sorumlu ve tüm kadın liglerinde antrenör olarak görev yapabileceklerdir.
TÜFAD Genel Merkezi

Comments

comments

Bu haber 11710 kez okundu.
Genel - 22:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.