KIRŞEHİR DSYB MALİ GENEL KURULUNU YAPTI

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 2016 ve 2017 yıllarına ait mali genel kurulunu 18.04.2018 tarihinde Neşet Ertaş Kültür Merkezi Konferans salonunda üyelerin katılımıyla gerçekleştirdi. Yürülüğe koyduğu projeleri ve sahada aktif çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren birlik mali genel kurulunu gerçekleştirirken üyelerin birliğe olan güvenini somut olarak kanıtladı. Şeffaflığa, adalete ve güvenirliğe önem veren Kırşehir […]
Genel - 19 Nisan 2018 17:06 A A

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 2016 ve 2017 yıllarına ait mali genel kurulunu 18.04.2018 tarihinde Neşet Ertaş Kültür Merkezi Konferans salonunda üyelerin katılımıyla gerçekleştirdi.

Yürülüğe koyduğu projeleri ve sahada aktif çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren birlik mali genel kurulunu gerçekleştirirken üyelerin birliğe olan güvenini somut olarak kanıtladı.

Şeffaflığa, adalete ve güvenirliğe önem veren Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği gerçekleştirdiği kurulda mali olarak durum değerlendirmesi yaparak yeni projelere ve çalışmalara başlamak için karar aldı.

Türkiye’nin en hızlı ve gerçekçi büyüyen birliği olarak anılan birlik mali genel kurulunda üyeler ihtiyaçları doğrultusunda taleplerini dile getirerek birliğin aktif hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini sundular.

Birlik Başkanı Bülent OZAN ” Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin küllerinden doğarak sağlam adımlarla bugünlere gelmesinin haklı sevincini yaşıyoruz. Kalkınma temelde olursa her kesime faydası dokunur. Üretici kazanacak ki; milletimiz, ülkemiz kazansın. Bunun bilincindeyiz ve üyelerimizin kazanması adına hizmette sınır tanımıyoruz. Amacımız halis, bu yolda sağlam şekilde ilerlemeye devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Comments

comments

Bu haber 6707 kez okundu.
Genel - 17:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.