KIRŞEHİR DSYB YENİ HİZMETİNE BAŞLADI

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Çiftlik Market ile Kırşehir Halkına Hizmet Ediyor Sahada yoğun bir çalışma temposunu yakalayan birlik üreticilerine sunduğu hizmet ağına bir yenisini daha ekledi. Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; Verimli çalışmaya, emeğe ve birlik olmanın önemine  her daim güvenen, inanan ve taşın altına elini […]
Genel - 5 Aralık 2018 10:07 A A

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Çiftlik Market ile Kırşehir Halkına Hizmet Ediyor

Sahada yoğun bir çalışma temposunu yakalayan birlik üreticilerine sunduğu hizmet ağına bir yenisini daha ekledi.

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Verimli çalışmaya, emeğe ve birlik olmanın önemine  her daim güvenen, inanan ve taşın altına elini koymaktan çekinmeyen Birlik Başkanı Bülent Ozan yeni hizmet binasının bir bölümünü  çiftlik markete dönüştürerek hayvancılığa dair bütün alet ve ekipmanı uygun fiyata üreticilerin hizmetine sundu.

Geniş ürün yelpazesi ile alternatif seçenekler yaratan birliğin gücü ilimiz hayvancılığına yön vermeye devam ediyor. Sahada  sivil toplum kuruluşu olmanın ruhunu koruyarak üretici odaklı davranan Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği;küpeleme, suni tohumlama, ultrason, dedektör, mıknatıs, tırnak bakımı hizmetlerini  yaparken; uzman teknik kadrosu halkımızın bilinçlenmesine olanak sağlıyor.

Sağlam adımlarla ilerleyen birlik her başarısını bir diğerinin temeli olarak görerek en aktif kurumlar arasında yer alması kayda değer başarıları arasında.

Hayvancılığın zor günler geçirdiği bu dönemde devletimiz, milletimiz ve üreticimizin zarar görmemesi ve üretimin devamlılığının sağlanması için canla başla çalışan birlik; bir olmanın, birlik olmanın gücünü halkımıza gösteriyor.

Comments

comments

Bu haber 11575 kez okundu.
Genel - 10:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.