KIRŞEHİR EMNİYETİNDEN SAHTE/KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

YENİ YIL ÖNCESİ KIRŞEHİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNCE DÜZENLENEN KAÇAK İÇKİ OPERASYONU  Halk sağlığını tehdit edenlere yönelik çalışmalar ve devletin vergi kaybını önleyici tedbirlerin alınması neticesinde çok miktarda sahte ve kaçak içki ele geçirildi. Kırşehir il Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; ” Yaklaşan yeni yıl öncesi piyasada sahte/kaçak alkollü içki satışının/imalatının deşifre edilmesi ve […]
Genel - 28 Aralık 2018 11:51 A A

YENİ YIL ÖNCESİ KIRŞEHİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNCE DÜZENLENEN KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

 Halk sağlığını tehdit edenlere yönelik çalışmalar ve devletin vergi kaybını önleyici tedbirlerin alınması neticesinde çok miktarda sahte ve kaçak içki ele geçirildi.

Kırşehir il Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

” Yaklaşan yeni yıl öncesi piyasada sahte/kaçak alkollü içki satışının/imalatının deşifre edilmesi ve yakalanmasına yönelik uzun süren takipler neticesinde KOM Şube Müdürlüğümüz ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince, Kayseri ilinden Kırşehir iline 40 ….plakalı araçla Kaçak Alkol getirildiği tespit edilmesi üzerine yapılan operasyonda;

            A.A idaresinde bulunan 40 ….plakalı araç içerisinde İ.A ve B.K. isimli şahıslar ile birlikte çeşitli markalarda Viski, Votka ve Rakı olmak üzere çok miktarda şişelenmiş, kolilenmiş, satışa hazır halde sahte/kaçak alkol ele geçirilmiştir.

            A.A, İ.A ve B.K. isimli şahıslar ile bağlantılı diğer şahıslara yönelik çalışmalar ve yılbaşı öncesi sahte/kaçak içkiden dolayı halkın sağlığını tehdit edenlere yönelik çalışmalar ve devletin vergi kaybını önleyici tedbirlerin alınmasına devam edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Comments

comments

Bu haber 7314 kez okundu.
Genel - 11:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.