Kırşehir İş Dünyasına Ekonomi Eğitimi

NTV Ekonomi Yorumcusu ve Milliyet Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Cem Kılıç’ın Kırşehir’de İşadamlarıyla Bir Araya Geldi. NTV Ekonomi Yorumcusu ve Milliyet Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Cem Kılıç, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda Kırşehir iş dünyasıyla bir araya gelerek, işverenlere yönelik güncel istihdam teşvikleri, kıdem tazminatı ve güncel ekonomi konuları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Ahiler […]
Genel - 18 Mayıs 2017 14:30 A A

NTV Ekonomi Yorumcusu ve Milliyet Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Cem Kılıç’ın Kırşehir’de İşadamlarıyla Bir Araya Geldi.

NTV Ekonomi Yorumcusu ve Milliyet Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Cem Kılıç, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda Kırşehir iş dünyasıyla bir araya gelerek, işverenlere yönelik güncel istihdam teşvikleri, kıdem tazminatı ve güncel ekonomi konuları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen “Geleceğine Sessiz Kalma-AHİKA Kayıtlı İstihdamı Teşvik Ediyor Projesi Kayıtlı İstihdamın Teşviki-Hibe Programı” kapsamında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleşen söyleşiye yoğun bir katılım oldu.

NTV Ekonomi Yorumcusu ve Milliyet Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Cem Kılıç, Kırşehirli işverenlere, “Kayıtlı istihdamın teşviki çerçevesinde işverenlere yönelik teşvikler, 2017 küresel istihdam eğilimleri, Türkiye işgücü piyasasının genel durumu, kıdem tazminatı” hakkında bilgi vererek, Türkiye’nin mevcut ekonomi gündemini yorumladı.

Söyleşi soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 6837 kez okundu.
Genel - 14:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.