KIRŞEHİR KENT KONSEYİ TARAFINDAN ÖĞRENCİLERE DİŞ SAĞLIĞININ ÖNEMİ ANLATILDI

Özellikle son aylarda yaptığı faaliyetlerle dikkat çeken Başkanlığını Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi  Doç.Dr. Ayla Ünsal’ın yaptığı Kırşehir Kent Konseyi  Sağlık Çalışma Grubu tarafından ilimiz Merkez İlköğretim okulunda  öğrenim gören  1 ve 2.  sınıf öğrencilerine diş sağlığı hakkında bilgiler verildi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kent Konseyi Genel Sekreteri Osman İlhan ve   Sağlık Çalışma Grubu Başkanı  […]
Genel - 7 Mayıs 2018 11:04 A A

Özellikle son aylarda yaptığı faaliyetlerle dikkat çeken Başkanlığını Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi  Doç.Dr. Ayla Ünsal’ın yaptığı Kırşehir Kent Konseyi  Sağlık Çalışma Grubu tarafından ilimiz Merkez İlköğretim okulunda  öğrenim gören  1 ve 2.  sınıf öğrencilerine diş sağlığı hakkında bilgiler verildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kent Konseyi Genel Sekreteri Osman İlhan ve   Sağlık Çalışma Grubu Başkanı  Doç. Dr. Ayla Ünsal amaçlarının insan sağlığı konusunda faydalı   çalışmalar yapmak olduğunu bu nedenle Gerek Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü ile ortaklaşa olarak, gerekse, grup olarak kendilerinin çeşitli çalışmalar ve  seminerlerle sağlık alanında vatandaşları bilgilendirmek olduğunu bundan dolayı da Kırşehir Merkez İlköğretim Okulu 1 ve 2. ci sınıf öğrencilerine Sağlık Çalışma Grubu üyelerimiz Ahi Evran Üniversitesi  Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri  Gizem Öztürk ve Gülsüm Adil  tarafından  faydalı bilgiler verildiğini belirterek bu  ve buna benzer çalışmalara devam edeceklerini söylediler.

Comments

comments

Bu haber 8369 kez okundu.
Genel - 11:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.