KIRŞEHİR SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN ZAFER BAYRAMI MESAJI

Kırşehir sağlık Çalışanları Derneği 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Birlik ve Beraberlik vurgusu yapılan açıklamada; “Bugün, tarihe gömülmek istenen bir milletin adeta küllerinden yeniden doğuşunun simgesi, İstiklal mücadelemizin en büyük destanı 30 Ağustos zaferinin 96′ ıncı yıldönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Bu kutlu zafer milletimizin birlik ve beraberlik içerisinde nice düşmanları […]
Genel - 29 Ağustos 2018 21:49 A A

Kırşehir sağlık Çalışanları Derneği 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Birlik ve Beraberlik vurgusu yapılan açıklamada;
“Bugün, tarihe gömülmek istenen bir milletin adeta küllerinden yeniden doğuşunun simgesi, İstiklal mücadelemizin en büyük destanı 30 Ağustos zaferinin 96′ ıncı yıldönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

Bu kutlu zafer milletimizin birlik ve beraberlik içerisinde nice düşmanları tarihe gömdüğünün en büyük nişanesidir. Çanakkale’de, İstiklal Harbinde, 15 Temmuzda olduğu gibi ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne yapılacak en ufak bir saldırıda bu şanlı millet hain saldırıları bertaraf edecek birlik ve beraberlik bilincine, yeni destanlar yazacak asil bir ruha sahiptir.

Bugün bizlere düşen en büyük görev zaferin ardından yokluklar ve zorluklar içerisinde kurduğumuz Cumhuriyetimizi, bin yıldan bu yana sürdürdüğümüz kardeşlik ruhuyla daha da yüceltmek ve güçlendirmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha minnetle, rahmetle yâd ediyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.” ifadeleri kullanıldı.

Comments

comments

Bu haber 9727 kez okundu.
Genel - 21:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.