KIRŞEHİR TABİP ODASINDAN TTB’ YE KINAMA

STK ve SİYASİ gelenekte, alışılagelmiş merkezin dediği her şeyi tasdik eden NOTER ci yaklaşım, Kırşehir Tabipleri tarafından reddedildi ve merkezin açıklamalı kınama yapılarak açıklamaların hezeyan olduğu bildirildi. Kırşehir Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı tarafından; Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi’nin, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’nin Afrin bölgesindeki terörist gruplara yönelik yaptığı operasyonu eleştirmesi üzerine açıklama yapıldı, Yapılan […]
Genel - 30 Ocak 2018 23:12 A A

STK ve SİYASİ gelenekte, alışılagelmiş merkezin dediği her şeyi tasdik eden NOTER ci yaklaşım, Kırşehir Tabipleri tarafından reddedildi ve merkezin açıklamalı kınama yapılarak açıklamaların hezeyan olduğu bildirildi.

Kırşehir Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı tarafından; Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi’nin, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’nin Afrin bölgesindeki terörist gruplara yönelik yaptığı operasyonu eleştirmesi üzerine açıklama yapıldı, Yapılan yazılı açıklamada TTB’ nin açıklaması kınanırken Devletimizin yanındayız mesajı verildi.

Yapılan açıklamada;

‘’ Ülkemiz zorlu günlerden geçiyor. Birlik ve beraberliğe şu günlerde daha çok ihtiyacımız var. Kahraman ordumuz Milletimizin bekası için soğuk, yağmur, çamur demeden terör yuvalarını dağıtıyor. Devleti Milleti ve Ordusuyla bir bütün olarak çocuklarımız özgür ve mutlu yaşasın diyerek herkes üstüne düşeni yapıyor. İşte bu günlerde içte ve dışta bu işi baltalamak isteyen, Milletin manevi değerlerini ayaklar altına alan ve sanki kahraman ordumuz haksız bir işlem yapıyormuş gibi algılar oluşturmaya çalışan grupları ibretle izliyoruz.
Türkiye Cumhuriyeti, demokrasi havarisi kesilip yıllardır dünyayı sömüren sözde büyük geçinen birçok devlete ve terörist çapulculara pabuç bırakamaz. Dünyaya yön verip, garip ve mazlum milletlerin umudu olmaya, ilelebet yaşamaya devam etmek için, bütün şehitlerimizin ruhu için anamız ve babamız için, çocuklarımız için gün kenetlenme günüdür.
Bizler Kırşehir Hekimleri olarak, bu kutsal davada devletimiz ve milletimizin yanındayız. Nereden gelirse gelsin haklı davamıza zarar veren açıklamaları kınıyoruz. Ülkemiz için ne gerekiyorsa göreve hazırız.’’ ifadelere yer verildi.

Comments

comments

Bu haber 5454 kez okundu.
Genel - 23:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.