KIRŞEHİR TSO’DA MESAİ DEĞİŞİKLİĞİ

Kırşehir’de alınan koronavirüs tedbirleri çerçevesinde Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda da mesai saatlerinde değişiklik yapıldı. Konu ile ilgili olarak Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan bilgilendirmede şu detaylar aktarıldı: “Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de insan hayatı açısından son derece tehlikeli olan (Covid-19) salgınının yayılması ve vatandaşlarımızın hayatlarını tehdit etmesini engellemek adın, Kısmi Kapanma Genelgesi […]
Genel - 16 Nisan 2021 15:48 A A

Kırşehir’de alınan koronavirüs tedbirleri çerçevesinde Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda da mesai saatlerinde değişiklik yapıldı.
Konu ile ilgili olarak Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan bilgilendirmede şu detaylar aktarıldı: “Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de insan hayatı açısından son derece tehlikeli olan (Covid-19) salgınının yayılması ve vatandaşlarımızın hayatlarını tehdit etmesini engellemek adın, Kısmi Kapanma Genelgesi kapsamında mesai saatlerimizde değişiklik olmuştur.

Mesai saatlerimiz 10.00 -12.30 ve 13.00 – 16.00 olarak değişmiştir. Siz değerli üyelerimize 10.00 – 16.00  arası hizmet verilecektir. Önemle duyurulur.”
Öte yandan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Aydın, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatayhan Torun, Soner Bahadır ve Meclis Üyes Mehmet Işık, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan ve yönetimine ziyaret gerçekleştirdiler, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılar dilediler.

Comments

comments

Bu haber 3559 kez okundu.
Genel - 15:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.