Kırşehir Türk Eğitim-Sen’den Anlamlı Etkinlik

Kırşehir Türk Eğitim-Sen Şubesi her yıl Anneler günü münasebetiyle geleneksel hale getirdiği bir şehit ailesini ziyaret etti. Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Mutlu Kılıçaslan’ın da hazır bulunduğu ziyaretle Trabzon’un Maçka ilçesinde bir grup terörist tarafından şehit edilen polis memuru Ramazan DONAT’ın ailesini ziyaret ederek,annesinin nezdinde bütün annelerin, Anneler Gününü kutlayarak,şehidimize rahmet dileyip,dualar etti. […]
Genel - 12 Mayıs 2018 23:54 A A

Kırşehir Türk Eğitim-Sen Şubesi her yıl Anneler günü münasebetiyle geleneksel hale getirdiği bir şehit ailesini ziyaret etti.

Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Mutlu Kılıçaslan’ın da hazır bulunduğu ziyaretle Trabzon’un Maçka ilçesinde bir grup terörist tarafından şehit edilen polis memuru Ramazan DONAT’ın ailesini ziyaret ederek,annesinin nezdinde bütün annelerin, Anneler Gününü kutlayarak,şehidimize rahmet dileyip,dualar etti.

 

Kırşehir Türk Eğitim-Sen Anneler günü münasebeti ile gerçekleştirdiği bir başka ziyarette  Huzurevine oldu.

Kalabalık sendika üyesi katılımıyla geröekleşen Müzikli bir eğlence programı Tertipleyen Kırşehir Türk Eğitim-Sen, huzurevi sakinleri ile uzun süre beraber eğlendiler.

 

Comments

comments

Bu haber 11122 kez okundu.
Genel - 23:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.