Kırşehir UMKE’den Mehmetçiğe Destek Ekibi

Sınır karakollarımızda sağlık tedbiri almak üzere 4 UMKE personeli Suruç’a yola çıktı. İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı gönüllü 4 UMKE personeli İl Sağlık Müdürlüğü önünde yapılan uğurlama töreninin ardından Suruç’a doğru yola çıktılar. Törene İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali BULUT, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Deniz TORUN, UMKE ve Afet Birim Sorumlusu Feyzullah ÇETİN, UMKE […]
Genel - 30 Eylül 2019 16:34 A A

Sınır karakollarımızda sağlık tedbiri almak üzere 4 UMKE personeli Suruç’a yola çıktı.

İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı gönüllü 4 UMKE personeli İl Sağlık Müdürlüğü önünde yapılan uğurlama töreninin ardından Suruç’a doğru yola çıktılar.

Törene İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali BULUT, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Deniz TORUN, UMKE ve Afet Birim Sorumlusu Feyzullah ÇETİN, UMKE personeli Mustafa TEKİN (ATT), Mehmet KARAHAN (ATT), Gökhan AKAY (ATT), Hüseyin Oktay ÖZTÜRK (ATT) katıldı.

Konuyla ilgili İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali BULUT yapmış olduğu açıklamada;

“Sınır karakollarımızda sağlık tedbiri almak üzere UMKE ve 112 Acil Servis ekibi de bu kritik bölgelerde önemli bir görev üstleniyor. Bu vatan için canlarını ortaya koyan ve sınırlarımızı koruyan Mehmetçiğimize bizler de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımızın sağlıcakla gidip dönmelerini temenni ediyorum. Orada görev yapmak herkese nasip olmaz, Allah yâr ve yardımcıları olsun.” dedi.

Comments

comments

Bu haber 7537 kez okundu.
Genel - 16:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.