KIRŞEHİR UMUT HABER HİZMETİNİZDE

KIRŞEHİR’DE bir çok sektörde olduğu gibi basın sektöründe de adından sıkça söz ettiren Kırşehir Umut Medya Grup Ahi Yurdu Gazetesi, ismini değiştirerek Kırşehir Umut Haber oldu. 22.05.2019 tarihinde Eski Yönetim Alparslan Demirbaş’tan Yeni Yönetim Hüseyin Can Uğurlu’ya devredilen Kırşehir Ahi Yurdu Gazetesi, bugün itibariyle gazetenin de ismini değiştirerek Umut Şirketler Grubu’na basın sektörünü de ekledi. […]
Manşet Haberleri - 2 Ağustos 2019 14:10 A A

KIRŞEHİR’DE bir çok sektörde olduğu gibi basın sektöründe de adından sıkça söz ettiren Kırşehir Umut Medya Grup Ahi Yurdu Gazetesi, ismini değiştirerek Kırşehir Umut Haber oldu.

22.05.2019 tarihinde Eski Yönetim Alparslan Demirbaş’tan Yeni Yönetim Hüseyin Can Uğurlu’ya devredilen Kırşehir Ahi Yurdu Gazetesi, bugün itibariyle gazetenin de ismini değiştirerek Umut Şirketler Grubu’na basın sektörünü de ekledi.

Yaptıkları kaliteli işlerle adından sıkça söz ettiren Umut Şirketler Grubu, basın sektöründe de yeni olmasına rağmen bir çok konuyu aydınlatarak başarılı bir şekilde sonuca ulaştırmayı başardı.

Umut Emlak-İnşaat ve Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu; “Oğlum Hüseyin Can Uğurlu ile birlikte Kırşehir’de birçok sektörde halkımıza hizmet ediyoruz.İşimizi layıkıyla yerine getirme noktasında şimdi de basın alanında hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bundan sonraki basın hayatımızda halkımızın istek ve arzularını yerine getirerek herhangi istek ve şikayet dileklerinde bizlerle bu konu hakkında daha rahat bir şekilde iletişime geçebileceklerdir.

Hiçbir şekilde güven problemi yaşatmadan ve yaşamadan halkımıza Gündem, Siyaset, Ekonomi, Sağlık, Politika, Asayiş haberlerinde artık halkımıza tarafsız ve güvenilir bir şekilde aktarmaya devam edeceğiz.

Umut Emlak-İnşaat ve Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu, Halkında en çok merak ettiği kim nasıl nerede ne yapıyor ne zaman neden gibi sorularına artık daha net ve tarafsız bir habercilik yapacaklarını söyledi.

Bunlarla birlikte Kırşehir halkına hizmet verirken aynı zamanda halkın da herhangi bir düşünce ve önerilerine açık olduğunu, Kırşehir halkına tamamen tarafsız ve güvenilir bir şekilde ulaşacaklarını, alışılmış haberlerin dışında halkın da daha çok merak ettiği ve asıl ulaşılması gereken haber ve bilgilerle Kırşehirlilere UMUT MEDYA GRUP (KIRŞEHİR UMUT HABER) olarak hizmet vermeye hazır olduklarını belirtti.

Kırşehir Umut Haber Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Hüseyin Can Uğurlu ise konuşmasında; “22 Mayıs 2019 tarihinde almış olduğumuz Ahi Yurdu Gazetesi’nin isim değişikliği talebimizin onaylanmasının ardından hemen yeni ismimizle Kırşehir Halkı’na hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kırşehir Umut Haber olarak Doğru, Tarafsız, Objektif, İlkeli yayın hayatımızla birlikte Kırşehirlilere daha iyi hizmet etmek adına yoğun çaba ve gayret gösteriyoruz. Her sektörde olduğumuz gibi basın sektöründe de hızla büyüyüp gelişiyoruz. Bizler Kırşehirlilerin sesi kulağı olmak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Bu yolda bizlerle böylesi başarılara imza atan Umut Şirketler Grubu personellerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Comments

comments

Bu haber 10155 kez okundu.
Manşet Haberleri - 14:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.