Kırşehir Yazarlar ve Şairler Derneği Yeni Yönetimiyle Ziyaretlerde Bulunuyor

Kırşehir Yazarlar ve Şairler Derneği (KIYŞAD) yönetimi Kırşehir’i karış karış gezerek  ziyaretlerde bulunuyor. Gerçekleşen ziyaretlerde Kırşehir Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanı Veysel Turgut, Başkan Yardımcısı Erol Kılıç, Erdoğan Çalışkan, Osman Alpsoy, Ayşe Tekin ve Fendiye Dinç, Kırşehir Valisi İbrahim Akın başta olmak üzere il protokolü ve basın yayın kuruluşlarını ziyaret ederek yeni yönetimi tanıtarak projelerinden […]
Genel - 16 Ağustos 2018 18:14 A A

Kırşehir Yazarlar ve Şairler Derneği (KIYŞAD) yönetimi Kırşehir’i karış karış gezerek  ziyaretlerde bulunuyor.

Gerçekleşen ziyaretlerde Kırşehir Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanı Veysel Turgut, Başkan Yardımcısı Erol Kılıç, Erdoğan Çalışkan, Osman Alpsoy, Ayşe Tekin ve Fendiye Dinç, Kırşehir Valisi İbrahim Akın başta olmak üzere il protokolü ve basın yayın kuruluşlarını ziyaret ederek yeni yönetimi tanıtarak projelerinden bahsettiler.

Kırşehir Yazarlar ve Şairler Derneği başkanı Veysel Turgut , Kırşehir Yazarlar ve Şairler Derneği’nde (KIYŞAD) yeni yönetimi olarak hep birlikte güzel işler yapmak istiyoruz. Siyasi Partiler başta olmak üzere bütün Sivil Toplum Örgütlerini, resmi daireleri, basın yayın kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Biz Ahi Evran-ı Veli, Cacabey’in Yunus Emre’nin şehrindeyiz. Bu yüzden KIYŞAD’ı yurtiçi ve yurtdışında en iyi şekilde temsil edeceğiz, tanıtacağız. Allah nasip ederse 17 Eylül 2018 tarihinde Cacabey Meydanı’nda Ahilik etkinliklerimiz başlayacak bizlerde 18 Eylül 2018 tarihinde ozanlarımız, şairlerimizin bir kısmı ile orada yer alacağız” dedi.

 

Comments

comments

Bu haber 12618 kez okundu.
Genel - 18:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.