KIRŞEHİR’DE SAFİYE SOYMAN RÜZGARI

Ünlü sanatçı Safiye Soyman Kırşehir’de düzenlenen kadınlar matinesinde sevenleri ile bir araya geldi. Soyman’ı görmek isteyen hayranları Gala Palas’a akın etti. Gala Palas’ta düzenlenen gecede Kırşehirli kadınlar Soyman’a büyük ilgi gösterdi, salon adeta doldu taştı. Birbirinden güzel parçalarını kadınlar ile birlikte seslendiren Soyman gecede Kırşehir’de olmaktan mutlu olduğunu ve çok heyecanlandığını dile getirdi. Kırşehir’de dün […]
Manşet Haberleri - 19 Ocak 2020 15:12 A A

Ünlü sanatçı Safiye Soyman Kırşehir’de düzenlenen kadınlar matinesinde sevenleri ile bir araya geldi. Soyman’ı görmek isteyen hayranları Gala Palas’a akın etti.

Gala Palas’ta düzenlenen gecede Kırşehirli kadınlar Soyman’a büyük ilgi gösterdi, salon adeta doldu taştı. Birbirinden güzel parçalarını kadınlar ile birlikte seslendiren Soyman gecede Kırşehir’de olmaktan mutlu olduğunu ve çok heyecanlandığını dile getirdi.

Kırşehir’de dün gece adeta Safiye Soyman rüzgarı esti. Aynı zamanda Kırşehirli olan Safiye Soyman matine öncesi ilk olarak aile ziyaretlerini gerçekleştirerek Kırşehir özlemini giderdi. Kırşehir’de olan akrabaları ile uzunca süre sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çekinen Soyman’ın samimi ve sıcak tavırları dikkat çekti.

Aile ziyaretlerinin ardından kadınlar matinesinde sahne alan Safiye Soyman siyah gece elbisesi ile şıklığını ortaya koydu. Soyman gecede şarkılarını sahnede değil kadınların arasında seslendirdi.

Gecede kadınlar Soyman ile fotoğraf çekilebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Ayrıca geceye katılan Kırşehirli kadınların şıklık yarışı ise gözlerden kaçmadı.

 

Comments

comments

Bu haber 4354 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Manşet Haberleri - 15:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.