Kırşehir’den Çaldıkları Otomobille Kırıkkale’de Büfe Soydular

Kırşehir’den çaldıkları otomobille Kırıkkale’ye kadar gelen 3 şüpheli, bir büfeyi soydu.   Kırşehir’den çaldıkları otomobille Kırıkkale’ye kadar gelen 3 şüpheli, bir büfeyi soydu. Güvenlik kameralarından yola çıkan polis, hırsızlardan 1’ini çalıntı otomobil ile kıskıvrak yakalamayı başardı. Büfe soygunu anbean güvenlik kameralarına yansıdı. Edinilen bilgiye göre, Kırşehir’in Kaman ilçesinden çaldıkları otomobil ile Kırıkkale’nin Yahşiyan ilçesine kadar gelen […]
Genel - 31 Ocak 2019 22:22 A A

Kırşehir’den çaldıkları otomobille Kırıkkale’ye kadar gelen 3 şüpheli, bir büfeyi soydu.

 

Kırşehir’den çaldıkları otomobille Kırıkkale’ye kadar gelen 3 şüpheli, bir büfeyi soydu. Güvenlik kameralarından yola çıkan polis, hırsızlardan 1’ini çalıntı otomobil ile kıskıvrak yakalamayı başardı. Büfe soygunu anbean güvenlik kameralarına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, Kırşehir’in Kaman ilçesinden çaldıkları otomobil ile Kırıkkale’nin Yahşiyan ilçesine kadar gelen 3 zanlı, gözüne kestirdikleri büfenin kapısını kırarak sigara, gıda maddesi ve bir miktar parayı kasadan çaldı. Otomobilde gözcülük yapan 3. şahıs ile birlikte kayıplara karışan hırsızların soygun anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Comments

comments

Bu haber 5334 kez okundu.
Genel - 22:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.