KIRŞEHİR’İN AÇIK HAVA REKLAMI İMTİHANI

İlan ve reklam vergisi ödediği halde esnaf reklam yaptığı için belediye tarafından neden cezalandırılır ? Açık havadan başka reklam yapılmasına izin verilmeyen bir Kırşehir… Bu na ses çıkartılamayan bir dizi sorumsuzluk örneği ; Baskılı reklam yaptıramayıp sesini çıkartamayan esnaf, baskılı reklam hazırlayamayıp iş yapamayan ajanslar ve matbaalar sessiz kalmayı tercih ediyor. Bilbold, raket tarzı reklamlar […]
Genel - 27 Kasım 2017 14:37 A A

İlan ve reklam vergisi ödediği halde esnaf reklam yaptığı için belediye tarafından neden cezalandırılır ?

Açık havadan başka reklam yapılmasına izin verilmeyen bir Kırşehir…

Bu na ses çıkartılamayan bir dizi sorumsuzluk örneği ; Baskılı reklam yaptıramayıp sesini çıkartamayan esnaf, baskılı reklam hazırlayamayıp iş yapamayan ajanslar ve matbaalar sessiz kalmayı tercih ediyor.

Bilbold, raket tarzı reklamlar dışında reklam yapılmasını istemeyen belediye, esnafın en ufak reklam gayretine bile ceza verirken bunun kılıfı olarak da Encümen kararları gerekçe gösteriliyor.

Türkiye de uygulanmayan yöntemle esnafın reklam yapabilmesini engelleyen Encümen kararı eleştirilemezmi ?

Bu karar kime yarar kime zarar ?

Açık hava reklamı yapan firmaya bi taaahhütmü vardır ? sizden başka kimse reklam yapamayacak diye söz mü verdiniz?

Makamına saygı duyulan koca koca adamlar, broşür dağıtan çocukları görünce ağzını bozan Emekli  Öğretmen Belediye Başkanı Yardımcısı, hiç yakışık alıyor mu ?  Ağzınızı bozduğunuzu mu eleştirelim tavrınızı tarzınızı mı ?

Belediyenin emekli zabıtaları bile broşür reklamı görünce kabadayılık yapıyor, bu kabadayılık hastalığı size nerden geliyor, milletin kazancındamı gözünüz var yoksa kabadayılık heveslisimisiniz ?

Saygı gereği uyarır gerekirse cezasını makbuzunu kesersiniz, varmı bunun başka yöntemi,

İlla kabadayılık yapacaksanız emekli zabıtalar sayın Emre Şahinci önderliğinde, araç trafiğine açık alanlara tabure atan çay ocaklarına, kaldırımları mağazaya çeviren ayakkabıcılara, boncukçulara yapın.

BELEDİYEYE REKLAM VERGİSİ VEREN ESNAFLA UĞRAŞMAYIN.

 

Comments

comments

Bu haber 7467 kez okundu.
Genel - 14:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.