KIRŞEHİR’İN EN KALİTELİ SUYUNUN ETRAFI REZALET

Kaman Yelek mevkisinde bulunan Kırşehir yöresinin en meşhur ve kaliteli suyuna sahip çeşmesinin etrafındaki pislikler duyarlı vatandaşları çileden çıkarttı.     Çeşmenin etrafını video kayıt yaparak sosyal medyada yayınlayan duyarlı vatandaş, defalarca temizlemesine rağmen tekrar tekrar aynı görüntüyle karşılaşıldığını beyan etti. 2 defa çöp konteyneri temin etmelerine karşın onlarında çalındığını söyleyen duyarlı vatandaş, her gün […]
Genel - 7 Ağustos 2018 15:04 A A

Kaman Yelek mevkisinde bulunan Kırşehir yöresinin en meşhur ve kaliteli suyuna sahip çeşmesinin etrafındaki pislikler duyarlı vatandaşları çileden çıkarttı.

 

 

Çeşmenin etrafını video kayıt yaparak sosyal medyada yayınlayan duyarlı vatandaş, defalarca temizlemesine rağmen tekrar tekrar aynı görüntüyle karşılaşıldığını beyan etti.

2 defa çöp konteyneri temin etmelerine karşın onlarında çalındığını söyleyen duyarlı vatandaş, her gün yüzlerce vatandaşın su almaya geldiği ortamın bu hale getirilmesinin ne Müslümanlığa, nede insanlığa yakışmadığını söyledi.

su almaya gelenlerin arabalarında bir poşet bulundurarak çöplerini poşetlere koymalarını tavsiyede bulunan vatandaş, sigara izmaritinin dahi buraya atılmaması gerektiğini bildirdi.

Su almaya gelenlerin içerisinden pisliği bu hayrat çeşmenin etrafına bırakanlara ” bu su zehir zıkkım olsun “ifadelerini kullandı.

 

Comments

comments

Bu haber 5233 kez okundu.
Genel - 15:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.