KIRŞEHİR’İN İLK ÇEVRE DOSTU KAMU BİNASI

Çiçekdağı’nda inşa edilecek olan, kendi enerjisini üretecek belediye binası için çalışmalar başladı Çiçekdağı’nda  kendi enerjisini üretecek olan yeni belediye hizmet binasının bulunduğu alandaki binaların yıkımına başlandı. Kırşehir’in  ilk çevreci kamu binası özelliğini taşıyacak olan yapı, Kullanacağı güneş kolektörleriyle kendi elektriğini üretecek.     3650 metrekare alana konuşlanacak ekonomik ve akıllı bina, Çiçekdağı halkının Bütün birimlere […]
Genel - 28 Şubat 2019 16:36 A A

Çiçekdağı’nda inşa edilecek olan, kendi enerjisini üretecek belediye binası için çalışmalar başladı

Çiçekdağı’nda  kendi enerjisini üretecek olan yeni belediye hizmet binasının bulunduğu alandaki binaların yıkımına başlandı.

Kırşehir’in  ilk çevreci kamu binası özelliğini taşıyacak olan yapı, Kullanacağı güneş kolektörleriyle kendi elektriğini üretecek.

 

 

3650 metrekare alana konuşlanacak ekonomik ve akıllı bina, Çiçekdağı halkının Bütün birimlere rahatça ulaşabilmesi için tasarlandığı bildirildi.

 

Çiçekdağı  Belediye Başkanı İsmail Deniz, hizmet binasında gösteri, tiyatro, konferans salonu, sosyal donatılar, Kültür  atölyelerin yanı sıra  otopark da bulunacağını söyledi.

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 7648 kez okundu.
Genel - 16:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.