Kırşehirliler Kardeşlik İftarında Buluştu

Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk, Öncelikle Yoksul Vatandaşlar Olmak Üzere Her Kesimden İnsanın Katıldığı İftar Programında Kırşehirlilerle Bir Araya Geldi. Valilik tarafından düzenlenen iftar yemeğine Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk’ün yanı sıra İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hüseyin Altuntaş, daire müdürleri ile ilimizde yaşayan yoksul aileler katıldı. İftar yemeğinden sonra […]
Genel - 20 Haziran 2017 12:52 A A

Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk, Öncelikle Yoksul Vatandaşlar Olmak Üzere Her Kesimden İnsanın Katıldığı İftar Programında Kırşehirlilerle Bir Araya Geldi.

Valilik tarafından düzenlenen iftar yemeğine Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk’ün yanı sıra İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hüseyin Altuntaş, daire müdürleri ile ilimizde yaşayan yoksul aileler katıldı.

İftar yemeğinden sonra bir konuşma yapan Vali Necati Şentürk, Kırşehir’de vatandaşlarımızın kardeşçe, birlik ve beraberlik içerisinde yaşadıklarını söyledi.

Bütün vatandaşlarımıza eşit derecede yaklaştıklarını belirten Vali Necati Şentürk, “Aynı vatanda yaşıyor, aynı suyu içiyor, aynı havayı teneffüs ediyor, aynı toprağın nimetlerinden istifade ediyoruz. Harmanlarımız her ne kadar ayrı olsa da aynı teknenin unsurlarıyız. Biz biriz, ayrımız gayrımız yok. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi; bir olalım, iri olalım, diri olalım. Ramazanın manevi havası içerisinde sizlerle bir arada bulunmaktan dolayı mutluyuz. Çocuklarımız da iftar yemeğine katılarak bizleri mutlu ediyor, şenlendiriyor. Çocuklarımız sofraların çiçeğidir. Ayrıca, aranızda sıkıntısı olan, sorunları olan mutlaka bize ulaşsın. Bizler de imkânlarımız çerçevesinde sorunlarınıza çözümler bulalım” dedi.

İftar programı, yapılan duanın ardından, Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk’ün yemeğe katılan ailelerle ilgilenmesi ile sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 4514 kez okundu.
Genel - 12:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.