KIYMETLİ OKUYUCU VE TAKİPÇİLERİM

KIYMETLİ OKUYUCU VE TAKİPÇİLERİM 1 YILI AŞKIN  BİR SÜREDİR  KIRŞEHİR AKTÜEL AİLESİNİN BİR PARÇASI OLARAK, SİZ DEĞERLİ TAKİPÇİLERİMİZE  HİZMET ETMEKTEN, SİZLERLE DERTLEŞMEKTEN BÜYÜK BİR HAZ VE ŞEREF DUYDUM. GELİNEN BU SÜREÇTE ARTIK KALEMİM İLE VEYA DİLİM İLE MÜCADELE ETMEK YERİNE ELİMİ ,GÖVDEMİ VE HATTA BAŞIMI TAŞIN ALTINA KOYMAK  İÇİN, ÇİÇEKDAĞI İLÇEMİZDE BAĞIMSIZ VE HÜR OLARAK […]
Genel - 7 Nisan 2018 23:32 A A

KIYMETLİ OKUYUCU VE TAKİPÇİLERİM

1 YILI AŞKIN  BİR SÜREDİR  KIRŞEHİR AKTÜEL AİLESİNİN BİR PARÇASI OLARAK, SİZ DEĞERLİ TAKİPÇİLERİMİZE  HİZMET ETMEKTEN, SİZLERLE DERTLEŞMEKTEN BÜYÜK BİR HAZ VE ŞEREF DUYDUM.

GELİNEN BU SÜREÇTE ARTIK KALEMİM İLE VEYA DİLİM İLE MÜCADELE ETMEK YERİNE ELİMİ ,GÖVDEMİ VE HATTA BAŞIMI TAŞIN ALTINA KOYMAK  İÇİN, ÇİÇEKDAĞI İLÇEMİZDE BAĞIMSIZ VE HÜR OLARAK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞIMI AÇIKLAYIP İLAN ETTİM.

HEM KÖŞEMDE YAZIP ,HEMDE MEYDANDA SİYASET YAPMAK BU KUTLU MÜCADELEMDE ETİK VE AHLAKİ OLMAYACAĞI DÜŞÜNCESİNDEYİM. BU YÜZDEN  BELİRLİ BİR SÜRE SİZLERDEN VE GAZETEMİZDEN AYRI KALACAĞIM.  AYRI KALMAMA RAĞMEN ASLA VE ASLA OKÇULAR TEPESİNİ TERKETMEYECEĞİM.

BU GEÇEN ZAMAN DİLİMİ İÇERİSİNDE HER ZAMAN BU ONURLU VE ŞEREFLİ KIRŞEHİR AKTÜEL AİLESİNİN   BİR PARÇASI OLAMAKTAN GURUR, ONUR VE ŞEREF DUYDUM. VE HER ZAMAN BU GURURU  VE ŞEREFİ YAŞAYACAĞIM.

BANA DESTEKLERİNİ  HİÇBİR ZAMAN ESİRGEMEYEN , DOĞRU BİLDİKLERİNİ NE PAHASINA DA OLSA HAYKIRMAK VE DİLE GETİRMEKTEN BİR AN BİLE ÇEKİNMEYEN  KIRŞEHİR AKTÜEL GAZETESİ AİLESİNİN YİĞİT VE MERT  FERTLERİNDEN ABDURRAHMAN AKARÖZ ‘E, ERDEM YEŞER ÜSTADA , TÜM EMEKÇİLERİNE VE SİZ KIYMETLİ OKURLARIMA EN DERİN ŞÜKRAN VE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

BU ÇIKMIŞ OLDUĞUM KUTLU MÜCADELEDE DUA VE DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM.

ALLAH’A EMANET OLUN.

MURAT DAŞDEMİR

(15 TEMMUZ GAZİSİ)

ÇİÇEKDAĞI BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Comments

comments

Bu haber 7113 kez okundu.
Genel - 23:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.