KIZIMIZ HATİCE’DEN HABER VAR

Pitbullun Saldırdığı Anne ve Kızı Tedavi İçin Kırıkkale’de Kırşehir’de pitbull köpeğinin saldırması sonucu kafasından ağır yaralanan 7 yaşındaki Hatice Aydoğan’ın bacağından alınacak doku kafasına nakledilecek. Pitbull köpeğinin saldırması sonucu kafasından ağır yaralanan 7 yaşındaki Hatice Aydoğan’ın bacağından alınacak doku kafasına nakledilecek. Kırıkkale Tıp Fakültesinde anne ve kızının tedavisi sürüyor. Şehrimiz merkez Kervansaray Mahallesi’nde bir apartmanın önünde […]
Genel - 23 Ekim 2018 23:10 A A

Pitbullun Saldırdığı Anne ve Kızı Tedavi İçin Kırıkkale’de

Kırşehir’de pitbull köpeğinin saldırması sonucu kafasından ağır yaralanan 7 yaşındaki Hatice Aydoğan’ın bacağından alınacak doku kafasına nakledilecek.

Pitbull köpeğinin saldırması sonucu kafasından ağır yaralanan 7 yaşındaki Hatice Aydoğan’ın bacağından alınacak doku kafasına nakledilecek. Kırıkkale Tıp Fakültesinde anne ve kızının tedavisi sürüyor.

Şehrimiz merkez Kervansaray Mahallesi’nde bir apartmanın önünde okul servisi bekleyen ilkokul 2. sınıf öğrencisi 7 yaşındaki Hatice Aydoğan ile annesi Sinem Aydoğan (26)  Pitbull köpeğinin saldırısına uğradı. Pitbull köpeğinin saldırması sonucu kafasından ağır yaralanan küçük kız Sinem Aydoğan’ın bacağından alınacak doku kafasına nakledilecek. Anne  Sinem Aydoğan ise kızını korumak isterken elinden yaralandı.

Çevredeki vatandaşların ve esnafın yardımıyla kurtarılan anne ile kızı, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki ilk müdahalenin ardından Kırıkkale Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Comments

comments

Bu haber 16510 kez okundu.
Genel - 23:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.