Köksal’dan Bayram Mesajı

Doç. Dr. Onur Köksal Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Köksal mesajında şu ifadeleri kullandı. Bayramlar vefanın sırrını, hatırlamanın ve sadakatin zenginliğini, tanışmanın ve kaynaşmanın derin anlamını yaşadığımız ve yaşattığımız eşsiz zamanlardır. Ülkece zor günler geçiriyoruz ve zorluklar ne kadar omzumuzda ağırlığını hissetsek de Allah’ın izni ile oruçlarımızı tuttuk ve nefsimize yenik düşmeyerek milletçe birliğimizi […]
Genel - 22 Mayıs 2020 20:40 A A

Doç. Dr. Onur Köksal Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Köksal mesajında şu ifadeleri kullandı.

Bayramlar vefanın sırrını, hatırlamanın ve sadakatin zenginliğini, tanışmanın ve kaynaşmanın derin anlamını yaşadığımız ve yaşattığımız eşsiz zamanlardır.

Ülkece zor günler geçiriyoruz ve zorluklar ne kadar omzumuzda ağırlığını hissetsek de Allah’ın izni ile oruçlarımızı tuttuk ve nefsimize yenik düşmeyerek milletçe birliğimizi korduk.Ramazan ayının sonuna gelerek bayramı bizlere nasip eden Rabbimize şükürler olsun. Bayramlar vefanın sırrını, hatırlamanın ve sadakatin zenginliğini, tanışmanın ve kaynaşmanın derin anlamını yaşadığımız ve yaşattığımız eşsiz zamanlardır. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz, kenetlenmemiz, saygı ve sevgi unsurlarının yeniden hayat bulması gereken bir zeminde; ötekileştirmeden, ayırmadan insanca aynı topraklarda yürekten birbirimize samimiyetle gerçek bir bayram havasında bir bayram olmasını temenni eder milletimin Ramazan Bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

Comments

comments

Bu haber 11813 kez okundu.
Genel - 20:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.