Koray Aydın Kırşehir’e Geliyor!

İyi Parti Teşkilat Başkanı Koray AYDIN 1 Şubat 2021 Pazartesi günü Kırşehir’e geliyor.   İyi Parti Teşkilat Başkanı Koray AYDIN , Özbağ İyi Parti Belde Teşkilatının açılışını yaptıktan sonra Kırşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek. Daha sonra saat 13:00’da Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde partililere hitap edecek olan Koray AYDIN ardından İyi Parti’ye katılanlara rozet takacak.   Güne […]
Genel - 31 Ocak 2021 14:35 A A

İyi Parti Teşkilat Başkanı Koray AYDIN 1 Şubat 2021 Pazartesi günü Kırşehir’e geliyor.

 

İyi Parti Teşkilat Başkanı Koray AYDIN , Özbağ İyi Parti Belde Teşkilatının açılışını yaptıktan sonra Kırşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek. Daha sonra saat 13:00’da Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde partililere hitap edecek olan Koray AYDIN ardından İyi Parti’ye katılanlara rozet takacak.

 

Güne yoğun bir programla devam ederek Esnaf Sanatkar Odaları Birliği , Ticaret ve Sanayi Odası, Ziraat Odası, Damızlık Yetiştiriciler ve Süt Birliklerini ziyaret ederek Kırşehir’li vatandaşlar ve esnafla görüşecek olan Koray AYDIN daha sonra İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Yöneticileri ile bir araya gelerek çalışmalar ve teşkilatlanma konularında görüş alışverişi yaptıktan sonra Kırşehir’den ayrılacak.

 

İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit GÖÇEN ; “Teşkilat Başkanımız Sayın Koray AYDIN’ın Kırşehir’e olan ilgisini yakınen biliyoruz. İlimize gelişi ve teşkilatımızla bir araya gelmesi , STK’ları ziyareti ve halkımızda yapacağı görüşmeler bizleri çok mutlu etmektedir. Yapılan görüşmelerden çıkan talepler İyi Parti Grupları’nda ve Meclis’te kesinlikle dile gelecektir.” dedi.

 

Comments

comments

Bu haber 12884 kez okundu.
Genel - 14:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.