Korkusuzca alınacak her karara imzamızı atarız

İsrail’in işgal altındaki Filistinlilere yaptığı zulme sessiz kalmayan İYİ parti Kırşehir milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu gelişmelerle ilgili açıklama yaptı. Atatürk Orman Çiftliği arazisinin Amerikan büyük elçilik binasına tahsis edilmesini eleştirdiği konuşmasında “Ya olduğun gibi Görün ya göründüğün gibi ol” diyerek eleştiride bulundu. Basit kınamalarla geçiştirmenin faydası olmayacağını dile getiren Kayaoğlu, Filistin Kırmızı Çizgimizdir, üzerimize […]
Genel - 15 Mayıs 2018 19:04 A A

İsrail’in işgal altındaki Filistinlilere yaptığı zulme sessiz kalmayan İYİ parti Kırşehir milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu gelişmelerle ilgili açıklama yaptı.

Atatürk Orman Çiftliği arazisinin Amerikan büyük elçilik binasına tahsis edilmesini eleştirdiği konuşmasında “Ya olduğun gibi Görün ya göründüğün gibi ol” diyerek eleştiride bulundu.

Basit kınamalarla geçiştirmenin faydası olmayacağını dile getiren Kayaoğlu, Filistin Kırmızı Çizgimizdir, üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız diyerek korkusuzca alınacak ve akan kanı durduracak her türlü kararın altına imza atacaklarını belirtti

Asaf Kayaoğlu’nun konuşması şu şekilde ;

İsrail elbet birgün yaptıklarının cezasını çekecek. Çoluk çocuk demeden yaptığı katliamlara dünya seyirci kalıyor. Bu utanca dünya ne kadar sessiz kaldıysa Türkiye de bir o kadar sessiz kalmıştır. Basit birkaç kınamalarla geçiştiriliyor. Hak dinlere başkentlik yapmış, bizim ilk kıblemiz Mescidi Aksanın da bulunduğu bu kutsal şehri Müslümanların gözü önünde katliam yaparak bizlerden koparmak istenmekte. Biz hükumetten en sert şekilde tepki beklerken sadece kınamalarla geçiştirilmesi bizi ziyadesiyle üzmektedir. Amerika ve İsrail Kudüs te elini kolunu sallayarak Filistinli kardeşlerimizi katlederken biz Atatürk Orman Çiftliği arazisine yapılan ABD büyük elçilik binası başta olmak üzere bir çok ihaleleri, taşınmaz arazilerini İsrail ve Amerika’ya peşkeş çekmekteyiz. Ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görüneceksin. Dışarda başka içer de başka olmayacaksın. Filistin bizimde kırmızı çizgimizdir. Üzerimize ne vazife düşerse yapmaya hazırız. Korkusuzca alınacak her karara imzamızı atarız. Yeter ki zulüm dursun. Filistin Filistinlilere bırakılsın.”

Comments

comments

Bu haber 5485 kez okundu.
Genel - 19:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.