KTSO Eylül Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı!

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Eylül Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Eylül ayında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasına 13 yeni üye kaydı yapılırken, 3 üyenin de kaydı silindi.   2020 Eylül Ayı mizanı ve gelir-gider bütçesinin görüşülmesi,2020 Eylül Ayı Faaliyetleri, Basında Biz, Eylül Ayı Faaliyet Raporu, Hesap Hareketleri Analizi, gündemiyle Meclis Başkanı Mehmet Aydın başkanlığında, Telekonferans […]
Genel - 31 Ekim 2020 19:01 A A

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Eylül Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Eylül ayında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasına 13 yeni üye kaydı yapılırken, 3 üyenin de kaydı silindi.

 

2020 Eylül Ayı mizanı ve gelir-gider bütçesinin görüşülmesi,2020 Eylül Ayı Faaliyetleri, Basında Biz, Eylül Ayı Faaliyet Raporu, Hesap Hareketleri Analizi, gündemiyle Meclis Başkanı Mehmet Aydın başkanlığında, Telekonferans yöntemi ile gerçekleştirildi. Toplantı, Meclis Başkanı Mehmet Aydın’ın açılış konuşmasıyla başladı.

 

Başkan Aydın, açılış konuşmasında : “Sayın Başkan, Değerli Meclis Üyeleri, çoğunluğumuz sağlanmıştır. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası 2020 Eylül Ayı olağan Meclis Toplantısı’na hoş geldiniz. Hepinizi şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor, Eylül ayı meclis toplantımızı açıyorum.

 

Değerli Meclis Üyeleri,

Bildiğiniz üzere; Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid -19 salgını ve artan vakalar nedeniyle basın açıklaması yaptı.

 

Değerli Meclis Üyeleri; Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz ve Genel Sekreterimiz Pınar Demir, Ahilik Haftası Etkinlikleri kapsamında yapılan toplantıya katıldı.

 

 • Bildiğiniz üzere; Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid -19 salgını ve artan vakalar nedeniyle ilimizde yapılan maske, hijyen ve sosyal mesafe denetimine katıldı.

 

 • Değerli Meclis Üyeleri; Odamız ve Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Zoom üzerinden online istişare toplantısı gerçekleştirdi.

 

 • Bildiğiniz üzere; Covid -19 salgını ve artan vakalar nedeniyle, Ticaret ve Sanayi Odası olarak HES Kodu Takibi uygulamasına geçilmiştir.

 

 • Değerli Meclis Üyeleri; Halk Bankası Ahi Evran Şubesi Müdürü Dilek Topel, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz’a ziyarette bulundu.

 

 • Değerli Meclis Üyeleri; Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz tarafından AHİLİK Haftası Etkinlikleri kapsamında kutlama mesajı yayımladı.

 

 • Değerli Meclis Üyeleri; Odamız tarafından emlakçılık sektöründe faaliyet gösteren tüccar ve esnaflarımıza, Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Sınavı düzenlendi.

 

 • Değerli Meclis Üyeleri; AHİLİK Haftası etkinlikleri kapsamında ilimize ziyarete gelen TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz’ı ziyaret etti.

 

 • Değerli Meclis Üyeleri; AHİLİK Haftası etkinlikleri kapsamında Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz Esnaf Futbol Turnuvasına katıldı.

 

 • Değerli Meclis Üyeleri; Finansbank Şube Müdürü Hakan Ağaç, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz’a ziyarette bulundu.

 

 • Değerli Meclis Üyeleri; Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz, Neşet Ertaş’ı Anma Etkinlikleri kapsamında düzenlenen programlara katıldı.

 

 • Bildiğiniz üzere; 24 Eylül’de odamızda Akreditasyon Geliştirme ziyareti gerçekleştirildi.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 12598 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 19:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.