KURBAN KESİM NOKTALARI YAYINLANDI

21 Ağustos Salı günü başlayacak olan Kurban Bayramı için hazırlıklar sürdürülürken, Kırşehir Valiliğinden Kurban Satış ve Kurban Kesim noktaları yayınlandı. SATIŞ NOKTALARI  Kırşehir’de, Ticaret Borsası Açık Hayvan Pazarı, Kaman Hayvan Pazarı, Mucur Terminal Yanı , Çiçekdağı-Yerköy Mal Pazarı ve Örenler Mevki (Akpınar) olmak üzere toplam 5 noktada satışlar devam ediyor. KESİM NOKTALARI  Kırşehir Valiliği, Kurban […]
Genel - 15 Ağustos 2018 13:53 A A

21 Ağustos Salı günü başlayacak olan Kurban Bayramı için hazırlıklar sürdürülürken, Kırşehir Valiliğinden Kurban Satış ve Kurban Kesim noktaları yayınlandı.

SATIŞ NOKTALARI 

Kırşehir’de, Ticaret Borsası Açık Hayvan Pazarı, Kaman Hayvan Pazarı, Mucur Terminal Yanı , Çiçekdağı-Yerköy Mal Pazarı ve Örenler Mevki (Akpınar) olmak üzere toplam 5 noktada satışlar devam ediyor.

KESİM NOKTALARI 

Kırşehir Valiliği, Kurban kesim noktalarını da açıkladı ; Kırşehir Et Kombinası, Kısmet Et Kombinası, Kapalı Pazar Yeri , Örenler Mevki (Akpınar), C TiPİ Mezbahane (Çiçekdağı), Kuluncak Mezbahanesi (Kaman) , Belediye Eski Mezbahanesi (Mucur) olmak üzere toplam 7 resmi kesim noktası bulunuyor.

Comments

comments

Bu haber 9389 kez okundu.
Genel - 13:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.