KÜSMEDİM PETLASIM KAHRETTİM SANA

PETLAS dan ziyade merkezi yönetim AKO nun reklam politikası ile gelişen sponsorluk antlaşmaları, KIRŞEHİR’de hemen hemen herkesi üzdü, çünkü KIRŞEHİRBELEDİYESPOR unda sponsora ihtiyacı var. Ama ticeri atılım ve reklam da duygusallıktan uzak verilen kararla, yurt çapında reklam ve göz önünde bulunurluğun getirisi, marka algısının yerleşmesi elbetteki şehrimiz ve şehrimizin en büyük fabrikası için güzel gelişme, […]
Genel - 16 Ekim 2017 13:35 A A

PETLAS dan ziyade merkezi yönetim AKO nun reklam politikası ile gelişen sponsorluk antlaşmaları, KIRŞEHİR’de hemen hemen herkesi üzdü, çünkü KIRŞEHİRBELEDİYESPOR unda sponsora ihtiyacı var.

Ama ticeri atılım ve reklam da duygusallıktan uzak verilen kararla, yurt çapında reklam ve göz önünde bulunurluğun getirisi, marka algısının yerleşmesi elbetteki şehrimiz ve şehrimizin en büyük fabrikası için güzel gelişme, spora önem verip o yönde para harcamaları da gayet güzel.

Pınar karşıyaka basketbol takımına sponsorluğu ile başlayan, Göztepe ile devam eden ve ANKARANIN FİRMASI ANKARAGÜCÜNE DESTEK OLMUYOR diye sosyal medya tepkisinden sonra PETLAS yetkilileri Ankaragücü spor klübünü arayarak görüşmeleri başlatmış ve antlaşmayla nihayete erdirmişlerdir.anlaşma sonrası Petlas Yönetim Kurulu, desteğin artarak devam edeceğini ifade ederken, ” Şehrimizin takımı Ankaragücü’ne Süper Lig yolunda başarılar dileriz” dedi.

Kırşehir’lilerde ister istemez bir gönül alınmasını bekliyor, doğru Kırşehirin takımı diğer takımlar gibi temsiliyeti yok, petlas’a aynı marka algısını kazandırmayacak, belki ölü bir yatırım olacak, belki kötü bir yatırım olacak ama şunu unutmamalı, ticaret de yapsan GÖNÜLLERE HİTAP ETMEN LAZIM.

Binlerce şehirlimize iş verdiğin doğrudur, bir o kadar işçiden de para kazandığın gerçektir. Bu şununda mealidirki ANKARA kadar KIRŞEHİR’de sizin memleketiniz.

Comments

comments

Bu haber 7266 kez okundu.
Genel - 13:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.