LEVENT AKÇA’NIN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Kırşehir Eğitim-İş Şube Başkanı Levent AKÇA Anneler günü münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Akça’nın Anneler günü mesajı; “Annelerimiz, karşılıksız sevgi, bitmeyen özveri, sınırsız hoşgörü ve mutluluk kaynağıdır. Yaşamın ilk anından başlayarak, sevgi ve şefkatini bizlerden esirgemeyen, en zor anlarımızda bize güç veren annelerimiz, yerleri asla doldurulamayacak en değerli varlıklarımızdır. Dünyaya getirdiği çocuğunu, kişiliğinin oluşmasını sağlayarak […]
Genel - 13 Mayıs 2018 20:56 A A

Kırşehir Eğitim-İş Şube Başkanı Levent AKÇA Anneler günü münasebeti ile bir mesaj yayınladı.

Akça’nın Anneler günü mesajı;

“Annelerimiz, karşılıksız sevgi, bitmeyen özveri, sınırsız hoşgörü ve mutluluk kaynağıdır.

Yaşamın ilk anından başlayarak, sevgi ve şefkatini bizlerden esirgemeyen, en zor anlarımızda bize güç veren annelerimiz, yerleri asla doldurulamayacak en değerli varlıklarımızdır.

Dünyaya getirdiği çocuğunu, kişiliğinin oluşmasını sağlayarak yaşama hazırlayan anneler, böylece toplumun biçimlenmesinde de önemli rol sahibidirler.

Böylesine önemli bir sorumluluğu üstlenmiş olan kadınların, toplumsal yaşamın her alanında etkinliklerinin artırılması, hak ve özgürlüklerini en iyi biçimde kullanabilmelerinin sağlanması zorunluluktur.

Değeri ölçülemeyen, yaşam deneyimleriyle bize her zaman yol gösteren, dünyayı ve yaşamı sevdiren, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz.  ”                            

Comments

comments

Bu haber 11879 kez okundu.
Genel - 20:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.