LUNAPARKTAKİ KAZA GELİYORUM DEMİŞ

Pazar akşamı şehrimizde yaşanan elim hadisede gencecik bir baba hayatını kaybederken masum yavrucağı da yoğun bakımda halen yaşam mücadelesi vermekte. Herkes kazada ihmali konuşurken, kaza ile ilgili adli inceleme anında başlamıştı. Elde ettiğimiz bilgiler ve duyarlı vatandaşlarımızın kirsehiraktuel.com a ulaştırdığı videolarda 2 gün önce aynı vahim olaya ramak kalındığı trenin yine raylardan çıkarak insanların mahsur […]
Genel - 17 Temmuz 2017 10:50 A A
Pazar akşamı şehrimizde yaşanan elim hadisede gencecik bir baba hayatını kaybederken masum yavrucağı da yoğun bakımda halen yaşam mücadelesi vermekte.
Herkes kazada ihmali konuşurken, kaza ile ilgili adli inceleme anında başlamıştı.
Elde ettiğimiz bilgiler ve duyarlı vatandaşlarımızın kirsehiraktuel.com a ulaştırdığı videolarda 2 gün önce aynı vahim olaya ramak kalındığı trenin yine raylardan çıkarak insanların mahsur kaldığı görülüyor.
İşletme ruhsatının olmadığı iddia edilirken cihaz ve oyuncakların denetimlerinin olup olmadığı, hem ruhsatta hem işletmedeki kusur ve ihmallerin adli süreçte netleşeceği bildirildi.

 

 

Comments

comments

Bu haber 13276 kez okundu.
Genel - 10:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • Soner4040 21 Temmuz 2017 19:28

  Allah korusun inşallah bi daha olmaz.

 • samiye 25 Temmuz 2017 16:30

  allah allah. bu kadar denetimsizliği nasıl başarabiliyorlar. hem iş yeri sahipleri hem aileler hem şehir yöneticileri. insanlar çocuklarını tekrar tekrar aynı şeye nasıl bindirebiliyorlar.. çok acı bi olay allah tekrarından korusun.

 • ezgi 28 Temmuz 2017 00:28

  çocuklarımızı götürecek biyerde yok ki.. çocuklar görünce binmek istiyor. yokdan da anlamıyorlar. allah rahmet eylesin.çok üzücü..

 • HÜSEYİN 30 Temmuz 2017 16:12

  UMARIM TEKRARI YAŞANMAZ.ÇOK ACI OLMUŞ

 • semih 3 Ağustos 2017 23:23

  kimin ihmali varsa çeksin cezasını.