MAHALLE MUHTARLARIYLA GÜVENLİK TOPLANTISI

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada ; Mahalle Muhtarları ile yapılan güvenlik toplantısının detayları Kamuoyuna duyuruldu. Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğünce, Güvenlik hizmetlerinin, toplumun katılımını ve desteğini sağlamak suretiyle etkin ve hızlı bir şekilde yürütülmesi, toplum-polis ilişkilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir denildi. Kırşehir İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı AKYÜZ ve Emniyet Müdürlüğü birim amirleri katılımıyla Mahalle Muhtarlarıyla […]
Genel - 18 Ocak 2018 00:15 A A

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada ; Mahalle Muhtarları ile yapılan güvenlik toplantısının detayları Kamuoyuna duyuruldu.

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğünce, Güvenlik hizmetlerinin, toplumun katılımını ve desteğini sağlamak suretiyle etkin ve hızlı bir şekilde yürütülmesi, toplum-polis ilişkilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir denildi.

Kırşehir İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı AKYÜZ ve Emniyet Müdürlüğü birim amirleri katılımıyla Mahalle Muhtarlarıyla Mahallelerin güvenlik durumu, sorunları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Polisle işbirliği içinde bulunarak güvenlik hizmetlerinin daha etkin yürütülmesini sağlamak amacıyla düzenlenen toplantı da herhangi bir sorunla karşılaştıklarında Emniyet güçleri ile iletişime geçerek bildirimde bulunmaları istendi.

Comments

comments

Bu haber 5795 kez okundu.
Genel - 00:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.