MALUL GAZİLER DERNEĞİ’NİN İSMİ DEĞİŞTİ

Malul Gaziler Derneği, isim değişikliği yapılarak ‘Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ oldu. Eski adıyla Kırşehir Malul Gaziler Derneği, yeni adıyla ise Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Bahattin Kaya ve dernek yöneticileri, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti. Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında gerçekleşen sohbette, gazilerin toplumumuzda ayrı ve özel bir yeri […]
Manşet Haberleri - 31 Temmuz 2019 11:18 A A

Malul Gaziler Derneği, isim değişikliği yapılarak ‘Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ oldu.

Eski adıyla Kırşehir Malul Gaziler Derneği, yeni adıyla ise Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Bahattin Kaya ve dernek yöneticileri, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında gerçekleşen sohbette, gazilerin toplumumuzda ayrı ve özel bir yeri olduğunu belirterek, “Gazilerimiz vatanının, devletinin menfaatini kendi menfaatinden üstün tutan ahlaklı, erdemli, faziletli kişilerdir. Gazilerimiz bu devletin güvenliğini, milletimizin refahını korumak adına savaşarak milletimizin gönlünde taht kuran kişilerdir. Kahraman gazilerimize Türk milleti olarak şükran borçluyuz. İsim değişikliği yapılan derneğin, üyelerini aynı çatı altında buluşturarak güzel hizmetlerde bulunacağına inancımız tamdır. ” dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Bahattin Kaya ve dernek üyeleri de isim değişikliği hakkında Vali Akın’a bilgiler vererek kendilerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Gazilerin ziyareti, Vali Akın’a dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verilmesi ve yapılan sohbet ile sona erdi.

 

Comments

comments

Bu haber 4095 kez okundu.
Manşet Haberleri - 11:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.