MARAŞ ve MİRZAOĞLU İYİ PARTİ’DEN ADAY ADAYI

Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Almıla Maraş 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri için Kırşehir’den  Aday adaylığını duyurdu. 1991 Kırşehir Kaman doğumlu olan Almıla Maraş, 18. Dönem Kırşehir Milletvekili eski Kültür Bakanı ve Kırşehir Barosu eski Başkan’larından Av. Gökhan Maraş ın yeğeni olup, Uzun yıllardır Kırşehir’de avukatlık yapan Av. Abidin Maraş’ın kızıdır. Almıla Maraş, Gençlik Kolları Genel […]
Genel - 5 Mayıs 2018 19:15 A A

Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Almıla Maraş 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri için Kırşehir’den  Aday adaylığını duyurdu.

1991 Kırşehir Kaman doğumlu olan Almıla Maraş, 18. Dönem Kırşehir Milletvekili eski Kültür Bakanı ve Kırşehir Barosu eski Başkan’larından Av. Gökhan Maraş ın yeğeni olup, Uzun yıllardır Kırşehir’de avukatlık yapan Av. Abidin Maraş’ın kızıdır.

Almıla Maraş, Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu üyeliği ve Basın Yayın İletişimden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yapmakta olup aynı zamanda serbest Avukatlık mesleğini ifa etmektedir.

Eski Develet Bakanlarından Ramazan Mirzaoğlu’nun Pazar günü İl binasını ziyaret ederek Pazartesi günü de Aday Adaylığını açıklayacağı bilgisi alındı.

Comments

comments

Bu haber 22455 kez okundu.
Genel - 19:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.