MHP ADAY ADAYLARINI TANITTI

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir il başkanlığı 27. dönem Milletvekili aday adaylarını partililer ve basın mensuplarıyla bir araya getirerek tanıtım toplantısı düzenledi.   Şehitlikte başlayan proğram, partililer ve aday adaylarının şehit kabirlerinde Kur’an-ı Kerim ve dualar okunmasının ardından, şehit annesine ve kadınlara çiçek dağıtılarak Anneler gününün kutlanmasıyla devam etti. Parti İl binasında devam eden kısımda il […]
Genel - 13 Mayıs 2018 19:28 A A

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir il başkanlığı 27. dönem Milletvekili aday adaylarını partililer ve basın mensuplarıyla bir araya getirerek tanıtım toplantısı düzenledi.

 

Şehitlikte başlayan proğram, partililer ve aday adaylarının şehit kabirlerinde Kur’an-ı Kerim ve dualar okunmasının ardından, şehit annesine ve kadınlara çiçek dağıtılarak Anneler gününün kutlanmasıyla devam etti.

Parti İl binasında devam eden kısımda il başkanı Arif Kılıç Milletvekili aday adaylarını tanıttı.

 

Kısa bir konuşma yapan Kılıç, toplantıya gelenlere teşekkür ederek başladığı konuşmasına aday adaylarını tanıtarak devam etti. kendilerine teşekkür ettikten sonra sözü sırayla kendilerine bıraktı.

Aday adayları kendilerini tanıttıktan sonra Anneler günü için proğram yapılmasıyla son buldu.

Comments

comments

Bu haber 8171 kez okundu.
Genel - 19:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.