MHP ADAY TANITIM PROĞRAMI SAAT:12.00’DE TÜM HALK DAVETLİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl başkanlığı bir açıklayarak yapılacak  ADAY TANITIM PROGRAMI’na halkı davet etti. 13 Mayıs Pazar saat 12.00’da Şehitlikle başlayacak olan Proğram 12.45’de  MHP il binasında aday adaylarının tanıtılacağı proğramla devam edecek. MHP’den yapılan açıklama şu şekilde; “24 Haziranda yapılacak olan Milletvekilliği ve Cumhur başkanlığı seçimini yapmak için şehrimizde bütün hazırlıklarımızı tamamlayarak seçim […]
Genel - 12 Mayıs 2018 21:28 A A

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl başkanlığı bir açıklayarak yapılacak  ADAY TANITIM PROGRAMI’na halkı davet etti.

13 Mayıs Pazar saat 12.00’da Şehitlikle başlayacak olan Proğram 12.45’de  MHP il binasında aday adaylarının tanıtılacağı proğramla devam edecek.

MHP’den yapılan açıklama şu şekilde;

24 Haziranda yapılacak olan Milletvekilliği ve Cumhur başkanlığı seçimini yapmak için şehrimizde bütün hazırlıklarımızı tamamlayarak seçim startını aylar önce veren saha çalışmalarına başlamış ve sandık başkanlarını, seçimde çalışacak ekipleri kurmuş seçim çalışmalarının startını veren ve seçime hazır bir partiyiz.

 3 Mayıs saat 17:00 itibariyle aday adaylarını genel  merkezimiz tarafından başvurular son bulmuştur.

 Milletvekili aday adaylığına partimizde bu süreçte dört değerli dava arkadaşımız aday adaylık için müracaatta Bulunmuşla

Avukat Aydın AKPINAR ,

Siyaset Bilimci Oğuz SULUSARAY,

İnşaat Mühendisi  Şifa TALU,

Mimar Semih YERLİKAYA

Aday adayı tanıtımımızı 13 Mayıs Pazar günü saat 12:00 de Şehitlikle başlayıp saat 12:45 parti binamızda Kırşehirli hemşerilerimize tanıtacağız. Dava Arkadaşlarımız Türk Milliyetçilerini  bütün Kırşehirli hemşerilerimiz davetlidir.”

Comments

comments

Bu haber 6737 kez okundu.
Genel - 21:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.