MHP ADAYLARINI NETLEŞTİRDİ

MHP İl Başkanlığından yazılı bir açıklama yapılarak 27. dönem Milletvekilliği Adayları kamuoyuna ilan edildi. MİLLET VEKİLLİĞİ ADAY SIRALAMAMIZ  başlığı ile sunulan bilgilendirmede şu ifadeler yer aldı.   “Değerli dava arkadaşlarım Aziz Kırşehirliler 24 Haziranda yapılacak olan Milletvekilliği ve Cumhur Başkanlığı seçiminin Kırşehrimize Ülkemizi hayırlıra vesile olbasını diliyorum. Yapılacak olan seçimin partimizi ve ülkemiz açısında ne […]
Genel - 17 Mayıs 2018 11:21 A A

MHP İl Başkanlığından yazılı bir açıklama yapılarak 27. dönem Milletvekilliği Adayları kamuoyuna ilan edildi.

MİLLET VEKİLLİĞİ ADAY SIRALAMAMIZ  başlığı ile sunulan bilgilendirmede şu ifadeler yer aldı.

 

“Değerli dava arkadaşlarım

Aziz Kırşehirliler

24 Haziranda yapılacak olan Milletvekilliği ve Cumhur Başkanlığı seçiminin Kırşehrimize Ülkemizi hayırlıra vesile olbasını diliyorum.

Yapılacak olan seçimin partimizi ve ülkemiz açısında ne kadar hayati değer tasıdığının idraki içinde olduğumuzu aziz Kırşehirliler ve dava arkadaşlarımızın bilmesi gerektiğıni , bu sancılı süreçte devletimizin bu sarmaldan kurtarılması için elimizden ğelen gayreti ve çabayı sarf ettiğimizi herkesin bilmesini istiyorum.

Bizler hiçbir menfaat düşünmeden bir karşılık beklemeden ülkemize ve partimize hizmet eden gönül erleri odlugumuzu bütün cihan bilir ve tanır.

Milliyetçi hareket partisi yarım asırlık bir çınardır köklerini geçmişten alan kuruluş felsefesi devletimizin kuruluş felsefesiyle  aynı  istikamette olan dün Başbuğumuzun izinde bugunde liderimizin emrinde bütün kurulan tuzakları boza boza yoluna devam etmektedir.

Hal böyle olunca yapılacak olan milletvekilliği ve Cumhur Başkanlığı seçimlerinde partimiz Cumhurbaşkanı adayı çıkarmamıştır adayımız             RECEP TAYİP ERDOĞANDIR. Milletvekili adaylarımızı  bütün teşkilatlarımızın görüşlerini,  düşüncelerini alarak milletvekilliği sıralamamızı

  1. Siyaset bilimci Kamu Yön.Uzm.Oğuz SULUSARAY

      2 .  Avukat.   A.Aydın AKPINAR’ bey

Olarak yapmıştır Devletimize Şehrimize ve  partimize hayırlı uğurlu olsun.

SEFER BİZDEN  ZAFER ALLAHTAN ‘dır”

Comments

comments

Bu haber 9023 kez okundu.
Genel - 11:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.