MHP AK PARTİYE İADE ZİYARETİNDE BULUNDU

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası başlayan Ak Parti Mhp ittifakı derinleşerek seçimlerde Cumhur ittifakı adı altında vucüt bulmasıyla her iki partinin tabanından ve yerel yönetiminde ziyaretler sıklaştı. Cumhur ittifakının iki partisi geçtiğimiz günlerde Ak Parti Yöneticileri ve Milletvekili adaylarının Mhp seçim irtibat merkezine ziyareti esnasında destek mesajları verilmişti. Bu akşam Mhp il yönetimi, Milletvekili […]
Genel - 1 Haziran 2018 23:33 A A

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası başlayan Ak Parti Mhp ittifakı derinleşerek seçimlerde Cumhur ittifakı adı altında vucüt bulmasıyla her iki partinin tabanından ve yerel yönetiminde ziyaretler sıklaştı.

Cumhur ittifakının iki partisi geçtiğimiz günlerde Ak Parti Yöneticileri ve Milletvekili adaylarının Mhp seçim irtibat merkezine ziyareti esnasında destek mesajları verilmişti.

Bu akşam Mhp il yönetimi, Milletvekili adayları Oğuz Sulusaray ve Aydın Akpınar, Ülkü ocağı yetkilileri partililerle yapılan ziyarette Ak Parti İl başkanı Muzaffer Aslan, Merkez ilçe başkanı Bilgehan Altaş, Milletvekili adayları Mustafa Kendirli, Necmettin Erkan ve partililer  karşılıklı başarı ve iyi dileklerini sundular.

Kısa konuşmalarda İttifakın kazandığı derinlikten duyulan memnuniyetin Ülkenin içerisinde bulunduğu sorunlardan çıkmak için gereken Yerli ve Milli  ihtiyacı karşılamasından dolayı olduğunun altı çizildi.

Yoğun seçim çalışmalarından dolayı babasını göremeyen Necmettin Erkan’ın Oğlunun Babası ile hasret gidermesi ise siyaset ve bürokrasinin çok çok ötesine giden, görülmesi gereken bir muhabbetle sarılmayla gerçekleşti.

Comments

comments

Bu haber 7325 kez okundu.
Genel - 23:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.