MHP GÖRKEMLİ TÖRENLE ADAYLARINI TANITTI

Bu gün saat 14.oo’de  Neşet Ertaş Kültür Merkezinde gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörü,  MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Başdanışmanı Nevin Taşlıçay, 23. dönem MHP Milletvekili Metin Çobanoğlu, Etimesgut Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürü Oğuz Sulusaray, Akpınar, Kaman, Mucur, Çiçekdağı Belediye başkan adayları ile çok sayıda partililer […]
Genel - 4 Şubat 2019 00:39 A A

Bu gün saat 14.oo’de  Neşet Ertaş Kültür Merkezinde gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörü,  MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Başdanışmanı Nevin Taşlıçay, 23. dönem MHP Milletvekili Metin Çobanoğlu, Etimesgut Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürü Oğuz Sulusaray, Akpınar, Kaman, Mucur, Çiçekdağı Belediye başkan adayları ile çok sayıda partililer katıldı. Yoğun katılımın yaşandığı programda salona sığmayan partililer dışarıda beklemek zorunda kaldı.

 

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Nevin Taşlıçay, açılış konuşmasında, ” Kendi memleketim Kırşehir’de böyle güzel bir coşkuyu görmekten son derece mutlu oldum. Size Ankara’dan Türkmen beyinden selam getirdim. Türkmen beyi Türkmen şehrini istiyor. Türkmen şehri Kırşehir Belediyesi’nde üç hilali görmek istiyor. Türkiye’nin tam ortasındaki Kırşehir’in Belediye Başkanlığını alınması gerektiğini bizzat kendisi söyledi. Bende şu coşkulu kalabalığı gördükten sonra Kırşehir’de MHP 1. parti olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Konuşmasında seçmenlere de bir ikazda bulunan Taşlıçay seçim süresince çok çalışılması gerektiğini vurguladı.

 

MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı  Onur Köksal kapanış konuşmasında, “1 nisan sabahı üç hilalli sancağı belediyeye asacağız. Bu seçim Onur Köksal’ın seçimi değil, Milliyetçi Hareketin ve Ülkücü hareketin seçimi olacaktır.” dedi.

 

Köksal ayrıca konuşmasında ” Allah nasip ederse 31 Mart’ta nasıl ki 94 seçimlerinde belediyeyi kazandık. şimdide inşallah kazanacağız. Şunu biliyoruz ki  arkamızda ağzı dualı ana ve babalarımız var. Biz bu belediyeyi kazanacağız.

Ahi Evran’ın Aşıkpaşa’nın, Erol Güngör’ün, Muharrem Ertaş’ın Neşet Ertaşın yetiştiği bu şehirde ben, Ahi Evran’dan el aldım, Erol Güngörden ilim aldım,Neşet usta’danda azıcık tel aldım bu şehirde kimsesizin kimsesi olmaya geliyoruz.

Ülkücü hareketin gece gündüz demeden çok gayret göstermesi gerekiyor, Zafer gayret edenindir.çünkü kader gayrete aşıktır.

“Bir Garibim, budur derdim, tüm dünyayı bende gördüm, isterim ki benim yurdum Dünya’dan geri kalmasın”  diyerek konuşmasını tamamladı.

 

SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tanıtım toplantısının ardından  Parti binası altında bulunan seçim bürosunun açılışı yapıldı.

Dualarla yapılan seçim bürosu açılışında kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Arif Kılıç, ” Kırşehir’de kendini taş medreseli eski ülkücü olarak lanse eden bazıları başka partilere göz kırpmaya çalışıyorlar. Ülkücünün otağı MHP’dir. Bu kutlu davanın ocağı MHP’dir. Herkes kendinin safını belirleyecektir. Başka çare yok. Rahmetli Başbuğun dediği gibi Ülkücülük MHP’de yapılır. ” dedi.

 

Comments

comments

Bu haber 5450 kez okundu.
Genel - 00:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.