MHP İTTİFAK GÖRÜŞMELERİ SÜRERKEN İSİMLERİ AÇIKLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir il Başkanı Arif Kılıç yaklaşan yerel seçimlerle alakalı en Net açıklamayı yaparken, Aday Adayları hakkında bilgileri paylaştı. Kılıç yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; Değerli dava arkadaşlarım Aziz Kırşehirliler 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri Şehrimize yüce Türk milletine hayırlı ugurlu olmasını diliyorum. Yapılacak olan seçimden Kırşehir özel de üç […]
Genel - 27 Eylül 2018 12:35 A A

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir il Başkanı Arif Kılıç yaklaşan yerel seçimlerle alakalı en Net açıklamayı yaparken, Aday Adayları hakkında bilgileri paylaştı.

Kılıç yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Değerli dava arkadaşlarım Aziz Kırşehirliler 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri Şehrimize yüce Türk milletine hayırlı ugurlu olmasını diliyorum.

Yapılacak olan seçimden Kırşehir özel de üç belde 6 ilçe 1 il Belediyesi’nin hepsine taliptir. kazanmak için de bütün özverili çalışmasını
yapıp yarışı ve bayrağı öne taşımak için bütün dava mensuplarımız da ve Kırşehir halkı ile beraber yürümeye karar vermiştir.

Bu bağlamda partimizden aday olmak isteyen Ben Milliyetçi Hareket Partisi katkı sağlarım diyen ilkeli, dürüst, şahsiyetli, ahlaklı insanlarla partimiz yürümeye karar vermiştir.
Bize bizzat başvuran şu ana kadar 4 tane Değerli dava arkadaşımız vardır

1. Konya Selçuk Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doçent Doktor Onur Köksal,

2. Elektrik Elektronik Mühendisi Hakan Solak,

3. Elektrik Elektronik Ön Lisans mezunu ve İş Adamı Gökhan Güneri,

4. İş Adamı Recep Şanal’ bey bulunmaktadır

Bu sayinin ilerleyen tarihte daha artacağını ve Kırşehir’e yakışır Kırşehir yönetecek Kırşehirli ile içiçe ülkücülerin ve Türk milliyetçilerinin adına leke getirmeyecek bir arkadaşımız la belediye başkanlığı seçimi yürüteceğiz.
Şahsım ve Milliyetçi Hareket Partisi merkez ilçe başkanımız kesinlikle aday değildir hal böyleyken aday olmak isteyen her arkadaşımıza her Kırşehir hemşerilerimize Milliyetçi Hareket Partisi’nin kapı sonuna kadar açıktır.
Milliyetçi Hareket Partisi 31 Mart mahalli idareler seçimlerine en yüksek seviyede hazırlanıp yolumuza devam edeceğiz bu sene o sene bu yıl milliyetçi hareket partisi yılı olacaktır “

Comments

comments

Bu haber 11132 kez okundu.
Genel - 12:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.