MHP HEYETİ REKTÖR KARAKAYA’YI ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili adayı Oğuz SULUSARAY, İl Başkanı Arif KILIÇ ve Kadın Kolları Başkanı Fatma AKDEMİR’in de katıldığı heyet Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğünü ziyaret etti. Ziyaret esnasında Milliyetçi Hareket Partisi heyeti seçim beyannamesi hakkında detaylı bilgi vererek, yüksek öğretim kurumlarının sorunlarının giderilmesi ve çağın ihtiyacını karşılayacak şekilde yapılandırılması hakkında  KARAKAYA ile fikir […]
Genel - 29 Mayıs 2018 16:12 A A

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili adayı Oğuz SULUSARAY, İl Başkanı Arif KILIÇ ve Kadın Kolları Başkanı Fatma AKDEMİR’in de katıldığı heyet Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğünü ziyaret etti. Ziyaret esnasında Milliyetçi Hareket Partisi heyeti seçim beyannamesi hakkında detaylı bilgi vererek, yüksek öğretim kurumlarının sorunlarının giderilmesi ve çağın ihtiyacını karşılayacak şekilde yapılandırılması hakkında  KARAKAYA ile fikir alışverişinde bulundu.

Sıcak karşılama ve nezaketlerinden dolayı Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü  Vatan KARAKAYA’ya,  Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili adayı Oğuz SULUSARAY teşekkür etti. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü  Vatan KARAKAYA da Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili adayı Oğuz SULUSARAY’a başarı dileklerinde bulundu.

Comments

comments

Bu haber 12033 kez okundu.
Genel - 16:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.