MHP’DE HAREKETLİ GECE

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanlığı Eski ve Yeni Yöneticilerinden bazı isimler Sosyal Medya hesaplarından yönetime eleştiriler sunarak alınan kararlara katılmadıklarını dile getirdiler. Eski il Başkanlarından Semih Aktan, davanın peşkeş çekildiğini iddia ederek şu ifadeleri kullandı “Yıllardır şeref ve onurla hizmet ettiğim bu hareketin her zaman her anında iyisinde de kötüsünde de yanında oldum.Ömrüm olduğu […]
Genel - 7 Aralık 2018 23:35 A A

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanlığı Eski ve Yeni Yöneticilerinden bazı isimler Sosyal Medya hesaplarından yönetime eleştiriler sunarak alınan kararlara katılmadıklarını dile getirdiler.

Eski il Başkanlarından Semih Aktan, davanın peşkeş çekildiğini iddia ederek şu ifadeleri kullandı

Yıllardır şeref ve onurla hizmet ettiğim bu hareketin her zaman her anında iyisinde de kötüsünde de yanında oldum.Ömrüm olduğu sürece de ben ve oğullarım bu idealler doğrultusunda hareket edecektir.Lidere sadakat Şerefimizdir. Lakin bizim liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’dir. Mevcut İl Yönetiminin Şahsi menfaatleri uğruna davayı peskes çekmelerini kabul etmiyorum ve etmeyeceğim. Bu saatten sonra ben ve mevcut yönetici oğlum Mustafa Buğra Aktan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığının almış olduğu hiçbir kararda dahiliyetimiz yoktur. Bu vebale ne ben nede oğlum ortak olmayacaktır.Yarim asırlık bir davanın vebalı bir ömür onların boynunda olacaktır.

Yine eski il başkanlarından Recep Onay alınan kararları eleştirerek şu ifadeleri kullandı;

1976 yılından beri mensubu bulunduğum yöneticiliğini yapmış bulunduğum M.Ç.P M.H.P olarak hizmet ettiğim partime sadakatım sonsuzdur sayın D.R devlet bahçeli genel başkanımdır almış bulunduğu her karara sonsuz saygı duyar ve itaat ederim lakin bu yerel seçimlere girerken kırşehir il teşkilatında görevli bulunan evlatlarımızın haricinde toplantılar düzenleyip çıkan kararlarada yönetim kararı deyip bu davaya hizmet etmek için var gücüyle çalışan evlatlarimizida karar içinde göstermek isteyen il yönetimi başkanı arif kılıç kınıyorum bizler taş medreselerde çile çekerken birer yetim gibi büyüyen evlatlarımız il yönetiminde olmalarına rağmen var gibi göstermek kararlar almak doğru veya yanlış olsada bulunmaları gerekirken bulunmamışlardır tüm dava arkadaşlarımın bilgisine sunmayı bir borç bilirim saygılarımla “

İl Başkan Yardımcılarından Timur Onay’da “Şahsım Adına Bu Saatten Sonra Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanlığının Almış Olduğu Hiç Bir Kararı Onaylamıyorum ” ifadelerini kullandı.

 

Comments

comments

Bu haber 15631 kez okundu.
Genel - 23:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.