MİKAİL ARSLAN ADAY MI ?

Ak Partide aday adaylığı başvuru sürecinin bu hafta sonu bitmesiyle beraber yaklaşık 15’e yakın aday adayının belirginleşmesi ve partilileri bazı isimlerin açıklama yapmaması üzerine beklentiye sevk etti. Bu isimlerin başında gelen Mikail Arslan’ın aday adaylığı  sürecini başlatmadığı gelen bilgiler arasında. Özel okul açılışında düşünceli hali bazı çevrelerce kaygıyla izlenirken Milletvekili Mikail Arslan’ın seçime kalan 60 […]
Genel - 28 Nisan 2018 14:46 A A

Ak Partide aday adaylığı başvuru sürecinin bu hafta sonu bitmesiyle beraber yaklaşık 15’e yakın aday adayının belirginleşmesi ve partilileri bazı isimlerin açıklama yapmaması üzerine beklentiye sevk etti.

Bu isimlerin başında gelen Mikail Arslan’ın aday adaylığı  sürecini başlatmadığı gelen bilgiler arasında.

Özel okul açılışında düşünceli hali bazı çevrelerce kaygıyla izlenirken Milletvekili Mikail Arslan’ın seçime kalan 60 gün içerisinde yetiştiremediği ve finansını onaylatamadığı projelerin, seçim çalışmalarının boşalttığı Bakanlık ve Genel müdürlükler koridorlarını fırsata çevirerek onaylatmak üzerine yoğunlaştığı gelen bilgiler arasında.

 

Mikail Arslan’ın masasında geriye dönük eksik kalan yatırım ve projelerin tamama ermesi için ekibine talimat verdiği Bakanlık ve genel müdürlük nezdinde çalışmalara  başladığı bilgisi edinildi.

 

Vatandaşların yoğun şekilde Milletvekilini arayarak 7 Haziran-3 Kasım seçimlerini hatırlatarak aradaki farkın kendisine olan ihtiyacı belirgin şekilde ön plana çıkarttığını belirtikleri biliniyor.

Mikail Arslan’ın gençlere yol açarak tekrar aday olmaması ve yeni isimlerin partiye kazandırılması fikrinin de olduğu iddialar arasında.

Partililer Pazar gününe kadar Mikail Arslan dan yapılacak açıklamayla sürecin netleşmesini bekliyor.

 

Comments

comments

Bu haber 11962 kez okundu.
Genel - 14:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.