Milletvekili İlhan’dan Anneler Günü Mesajı

CHP Milletvekili Metin İlhan Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İlhan Mesajında şu ifadelere yer verdi:
Manşet Haberleri - 8 Mayıs 2020 20:48 A A

CHP Milletvekili Metin İlhan Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İlhan Mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Karşılıksız özverinin, fedakarlığın, merhametin ve sonsuz sevginin sembolü, kıymetli annelerimizi, yalnızca yılın bir günü değil her gün baş tacı etsek azdır.

Bir toplumun gelişmesi, bir hayatın kazanılması ne kadar büyük çabalar gerektiriyorsa yaşanılan hayata ve içinde bulunulan topluma faydalı, doğru, dürüst, değerleri yüksek, iyi ve ahlaklı bireylerin yetiştirilip kazandırılması da bir o kadar emek ve çaba gerektirmektedir.

Annelik kutsaldır. Kuşaktan kuşağa aktarılan toplumsal değerler ve normlar çerçevesinde doğru yolda ilerleyen, vicdan ve merhamet sahibi bireylerin yetişmesinde annelerin önemli bir rolü vardır.

Hayata bizleri her adımda hazırlayan, toplumsal değerlerin yok olup gitmemesi için bizlere değerlerimizi aşılayan ve nesilden nesile yaşatılmasında en büyük paya sahip olan, her daim en güvenilir, en huzurlu limanlarımız olan, hiçbir zaman hakları ödenemeyecek olan ve her durumda bizlerin yetişmesinde, bugünlere gelmesinde desteğini, katkılarını esirgemeyen tüm annelerimizin bu özel gününde onlara teşekkür ediyor, anneler gününü kutluyorum.”

Comments

comments

Bu haber 278 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Manşet Haberleri - 20:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.