MİNİBÜS TERMİNALİ VE 500 ARAÇLIK OTOPARK YÜKSELİYOR

 Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, eski pazar alanına yapılacak 500 araçlık otoparkın ulaşıma rahatlık getireceğini belirtti. Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, Kırşehir Şehir İçi Minibüs Terminali’nin ulaşım kalitesini artıracağını ifade ederek, terminalin yapımının devam ettiğini hatırlattı. Kırşehir Belediyesi olarak hizmet kalitesini artıracak projelere devam ettiklerini dile getiren Bahçeci, şöyle devam etti: “Şehir İçi Minibüs Terminali ile devam […]
Genel - 16 Ağustos 2018 00:16 A A

 Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, eski pazar alanına yapılacak 500 araçlık otoparkın ulaşıma rahatlık getireceğini belirtti.

Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, Kırşehir Şehir İçi Minibüs Terminali’nin ulaşım kalitesini artıracağını ifade ederek, terminalin yapımının devam ettiğini hatırlattı.

Kırşehir Belediyesi olarak hizmet kalitesini artıracak projelere devam ettiklerini dile getiren Bahçeci, şöyle devam etti:

“Şehir İçi Minibüs Terminali ile devam ediyoruz. Eski pazar alanının bulunduğu 10 bin 500 metrekarelik alana yapılan proje kapsamında şehir içi minibüsleri için 8 adet durak, taksi durağı, 150 kişilik restoran, çay ocağı, kafe, zabıta bürosu, 500 araçlık kapalı otopark, dükkan ve çocuk oyun alanı yer alacak. Buraya yaptığımız 500 araçlık kapalı otopark ile bölgede park sıkıntısını çözmüş olacağız. Hemen yanı başındaki pazar yerinin altındaki kapalı otoparkla kapasite 800 araç olacak.”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, eski pazar alanına yapılacak 500 araçlık otoparkın ulaşıma rahatlık getireceğini belirtti. ( Ali Güneş – Anadolu Ajansı )

Terminal ile Kırşehir’de ulaşımın kolaylaşacağını aktaran Bahçeci, “Ulaşım bir kentin en önemli meselelerindendir. Biz de bu meseleyi öncelik sıramıza alarak Kırşehir’de ulaşımı kolaylaştırmayı bir görev bildik. Hem Şehirlerarası Otobüs Terminali hem de Şehir İçi Minibüs Terminali projemiz ile Kırşehir’de ulaşım problem olmaktan çıkacak.” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 7996 kez okundu.
Genel - 00:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.