Mucur’a Yakışır Belediye Hizmet Binası Yapılıyor

Mucur Belediyesi kıt imkânlarına rağmen ilçe halkına hizmet etmeye devam ediyor. Belediye başkanlığı seçimlerinden önce Başkan Ali Şahin, Mucurlulara vaat ettiği tüm hizmetleri tek tek yerine getiriyor. Mucurlulara daha iyi hizmet verebilmek için yeni hizmet binasına ihtiyaç duyulan proje hayata geçirilecek. Mucur Belediyesi yeni hizmet binası şu andaki belediye otoparkının bulunduğu yere yapılacak ve üç […]
Genel - 12 Temmuz 2017 16:43 A A

Mucur Belediyesi kıt imkânlarına rağmen ilçe halkına hizmet etmeye devam ediyor. Belediye başkanlığı seçimlerinden önce Başkan Ali Şahin, Mucurlulara vaat ettiği tüm hizmetleri tek tek yerine getiriyor.

Mucurlulara daha iyi hizmet verebilmek için yeni hizmet binasına ihtiyaç duyulan proje hayata geçirilecek.

Mucur Belediyesi yeni hizmet binası şu andaki belediye otoparkının bulunduğu yere yapılacak ve üç kattan oluşarak tam donanımlı olacak.

Yeni Mucur Belediyesi binasının temelinin en kısa zamanda atılacağını belirten Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, ”Mevcut belediye binamız artık bize yetmiyor. İlçemize daha verimli çalışmamız için böyle bir binaya ihtiyacımız vardı, seçimlerde verdiğimiz sözü Allah nasip etti ve en kısa zamanda gerçekleştireceğiz. Belediye hizmet binamızın proje bölümü bitti. Sırada temel atma var. Onu da önümüzde ki günlerde gerçekleştireceğiz. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Göreve geldiği günden itibaren ilçeye yakışan hizmet akışını sürdüren Başkan Şahin Mucur’u daha ileriye götürmek ve hak ettiği seviyeye getirmek amacıyla hiç durmadan çalışıyor, üretiyor ve projeleriyle ilçede köklü değişimlere imza atıyor.

Göüntülü haber https://youtu.be/8pe5sClQ3sM

Comments

comments

Bu haber 14069 kez okundu.
Genel - 16:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.