Mucur’da doğalgaz hizmet bürosu açıldı

Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım AŞ (KIRGAZ) Mucur ilçesinde hizmet bürosu açtı. Sulaklı Mahahllesi’ndeki büronun açılışında konuşan KIRGAZ Genel Müdür Yardımcısı Ömer Nazım Ünal, ilçeye kasım ayında doğalgaz vermeyi hedeflediklerini söyledi. Şirketin 2005 yılından itibaren Kırıkkale ve Kırşehir’de doğalgaz dağıtım faaliyetlerinde bulunduğunu ifade eden Ünal, “Büyük bir özveri ve heyecanla başladığımız doğalgaz hizmetini Kaman ve Mucur ilçelerine de ulaştırmaktan […]
Genel - 27 Eylül 2017 19:15 A A

Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım AŞ (KIRGAZ) Mucur ilçesinde hizmet bürosu açtı.

Sulaklı Mahahllesi’ndeki büronun açılışında konuşan KIRGAZ Genel Müdür Yardımcısı Ömer Nazım Ünal, ilçeye kasım ayında doğalgaz vermeyi hedeflediklerini söyledi.

Şirketin 2005 yılından itibaren Kırıkkale ve Kırşehir’de doğalgaz dağıtım faaliyetlerinde bulunduğunu ifade eden Ünal, “Büyük bir özveri ve heyecanla başladığımız doğalgaz hizmetini Kaman ve Mucur ilçelerine de ulaştırmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Doğal gaz kesintisiz, güvenilir ve temiz enerji kaynağı olarak gelişmişliğin bir göstergesi olmuştur. Mucur ilçesinde yaklaşık 4 bin 400 potansiyel abone mevcuttur. Önümüzdeki üç yıl içerisinde imar yollarının açık olduğu bütün yerleşim yerlerinde doğalgaz getirmeyi planlamaktayız.” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından gerçekleştirilen açılış törenine, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Comments

comments

Bu haber 8347 kez okundu.
Genel - 19:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.