MUCUR’DA TAŞLAR YERİNE OTURUYOR

31 Mart Yerel seçimleri için  Mucur Belediye Başkanlığına ismi açıklandığından itibaren Dostluk ve Kardeşlik mesajları Veren Hasan Hüseyin Köşker, Yaşanan Son gelişmelerin ardından yaptığı sükunet açıklamaları ve uğradığı haksızlığa, yapılan hukuksuzluğa rağmen Toplum Menfaatlerini önde tutması,  Mucur halkı tarafından  takdirle karşılandı. Mucur’da yaşanan ve Ülke Gündemini meşgul eden olaylar serisinin son perdesinde Kırşehir Ak Parti […]
Genel - 30 Mart 2019 00:31 A A

31 Mart Yerel seçimleri için  Mucur Belediye Başkanlığına ismi açıklandığından itibaren Dostluk ve Kardeşlik mesajları Veren Hasan Hüseyin Köşker, Yaşanan Son gelişmelerin ardından yaptığı sükunet açıklamaları ve uğradığı haksızlığa, yapılan hukuksuzluğa rağmen Toplum Menfaatlerini önde tutması,  Mucur halkı tarafından  takdirle karşılandı.

Mucur’da yaşanan ve Ülke Gündemini meşgul eden olaylar serisinin son perdesinde Kırşehir Ak Parti Milletvekilinin yaptığı açıklamaların yankıları devam ederken, Mucur’da halka hitap eden Hasan Hüseyin Köşker kendi Vekilini açıkladı.

Allah ne güzel bir vekildir.

Hasan Hüseyin Köşker paylaştı: 29 Mart 2019 Cuma

Bizim vekilimiz var diyenlere “Bizimde Niğmel Mevla Niğmel Vekil dediğimiz Allahımız Var” ifadelerini kullanan Köşker uzun süre ayakta alkışlandı.

Seçim sonuçlarının Açık ara farkla Köşker Lehine olduğunu beyan eden bir çok Mucurlu seçmen, “Bu haksızlık ve hukuksuzluk karşısında Hasan abimizi yalnız bırakamayız, Köşker Başkana Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 12296 kez okundu.
Genel - 00:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.