MUHTAR ADAYINDAN DUYGULANDIRAN KLİP

31 Mart 2019 yerel seçimleri yaklaştıkça yalnızca belediye başkan adayları değil muhtar adayları arasında da sıkı bir rekabet başladı. Muhtar adayları vaatlerini, yaptığı tanıtım filmleriyle seçmenlerine aktarıyor. Bazen ilgi çekici açıklamalarda bulunan muhtar adayları bazen de duygulandıran tanıtım filmlerine imza atıyor. Bahçelievler Mahallesi muhtar adayı Kemal Dursun da yaptığı tanıtım filmiyle seçmenini duygulandırdı. Bahçelievler Mahallesi’nde […]
Genel - 31 Ocak 2019 23:36 A A

31 Mart 2019 yerel seçimleri yaklaştıkça yalnızca belediye başkan adayları değil muhtar adayları arasında da sıkı bir rekabet başladı. Muhtar adayları vaatlerini, yaptığı tanıtım filmleriyle seçmenlerine aktarıyor.

Bazen ilgi çekici açıklamalarda bulunan muhtar adayları bazen de duygulandıran tanıtım filmlerine imza atıyor. Bahçelievler Mahallesi muhtar adayı Kemal Dursun da yaptığı tanıtım filmiyle seçmenini duygulandırdı. Bahçelievler Mahallesi’nde yaptığı çekimlerde mahalle sakinleriyle olan samimi ilişkisi, çocukluğunu geçirdiği mahallesiyle ilgili anıları göz doldurdu.

KIYMETLİ MAHALLE SAKİNLERİM DUA ve DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM KEMAL DURSUN BAHÇELİEVLER MAHALLESİ MUHTAR ADAYI…

Kemal Dursun paylaştı: 30 Ocak 2019 Çarşamba

Adaletli paylaşımcı birlik ve beraberlikten yana olduğu vurgusuyla başlayan tanıtım videosunda çocukluk anılarını anlatan Kemal Dursun mahalle sakinlerinin oylarına talip olduğunu, genç olmasının getirdiği enerjiyi muhtarlığına yansıtacağını belirtti.

 

Comments

comments

Bu haber 7646 kez okundu.
Genel - 23:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.