MURAT UZUN: Kırşehir Artık Yeni Ufuklara Yelken Açmalı

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde Ak Parti’de aday adaylarının da başvuruları sürerken bugün resmi olarak başvurusu yapan Kırşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Murat Uzun oldu ve salonu dolduran partililere seslendi.
Genel - 11 Kasım 2018 03:47 A A

AK Parti İl Başkanlığı’nda saat 14:00’da gerçekleştirilen resmi başvurunun ardından bir konuşma yapan Murat Uzun konuşmasında şunları kaydetti:

Sayın il başkan yardımcım, kıymetli parti üyelerimiz, basınımızın güzide temsilcileri, birbirinden kıymetli hemşehrilerim elleri öpülesi analarımız babalarımız hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

İnsanin sevdiği değer verdiği kişiler önünde konuşma yapması gerçekten zor ALLAH yardımcım olsun. Sürcü lisan edersem affedin

Sevgili dostlar Bildiğiniz üzere 31 mart 2019 tarihinde ülkemizde yerel yönetimler seçimi yapılacaktır. Bu seçimin vatanımıza milletimize ve partimize hayırlı uğurlu olmasını cenabi haktan niyaz ederim.

Yaklaşık 10 yıldır belediye başkanlığı yapan ve kırşehire kazandırmış olduğu eserlerden dolayı belediye başkanımız sayın yaşar bahçeci ve ekibine şükranlarımı sunarım.

Sevgili dostlar partimize yabanci birisi değilim, gençlik kollari ve mahalle başkanlığı yaptım. Partimizin vermis olduğu görevleri yerine getirdim. Skmlerde seçim bürolarında Seçimlerde çalışıp ev ve mahalle toplantıları yaptım.

Kıymetli dostlarım kırşehir’de yaşıyorum kırşehirin sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu sorunları ortak akıl yöntemi ile çözebileceğimize inanıyorum.
Bu seçime yeni değil 3 sene öncesinde başladım. Vatandas ziyaretleri yaptım, esnaf ziyaretleri yaptım insanların fikir görüş ve önerilerini aldım. Kırşehir e ne yapabiliriz? Bunun gibi soruları yonelttim. Bunlari not ettim. Vatandaşlarımızın önerilerini birer proje haline getirdim. Çünkü bu sehiri bilen bu sehirde yaşayanlardır.

Sevgili dostlar sosyal bir insanım, kırşehir de sosyal faaliyetler yaptım. Özellikle gençlerin kötü alışkanlıklarından uzak kalması adına faaliyetler yaptım. Bunlardan bir tanesi yakın zamanda yaptığımız ve halen devam etmekte olan 13 köy takımını bir araya getirmek oldu. Su ahir zamanda kardeşin kardesle bir araya gelmediği zamanda biz 13 köy takımını bir araya getirip birbirleri ile tanısmasına vesile olduk

Allah nasip ederse kırşehir’de yaşayan, kadınlarımız, erkeklerimiz, gençlerimiz, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, yaşlılarımız ve engelli kardeşlerimize dair herkese uygun projeler hazırladık.

Yine bu projelerde ekonomiden, kültüre, eğitimden, spora, uretimden sanayilesmeye kadar bir çok projeyi tek başıma değil halkımız ile hazırladık. Cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan adaylığımızı onaylarsa bu projeleri sizlere açıklamış olacağız.

Allah nasip eder Belediye başkanı olursam, parti ayrımı gözetmeksizin, insanların daha güzel bir şekilde yaşamalarını sağlayacak projeleri hayata geçirmek istiyorum.
En önemli sorun olan işsizlik icin çözüm üretmeliyiz
Ben burada şehrime bir tane sanayici getirebilir miyim?
Buraya bir fabrika kurabilirmiyim?
Bunları düşünmemiz gerekiyor.

Bunlar için Kırşehir de yasayan matematik beyinli, geometrik düşünen insanlarin olduğunu biliyorum. Kırşehirin üretime ve istihdama ihtiyacı vardır. Yeni is sahalarının kurulması üreten belediye olmak için var gücümüzle çalışacağız.

Sevgili dostlar
Kırşehir artık kabuğunu kırmalı
Kırşehir artık kayseri ve ankara arasında sıkışan bir ilden çıkmalı
kırşehir artık yeni ufuklara yelken açmalı
Kırşehir artık anadolunun parlayan yıldızı olmalı

Sevgili dostlar Makam ve mevkiler gelip geçicidir. Bunun bilincinde olmamız gerekiyor. Bizler makamın kölesi olmayacağız

rabbim nasip ederse halkın içinde olup halkın istekleri doğrultusunda çalışmalarımıza hız kazandıracağız.
Halkin yanında olup, görüş öneri ve eleştirilerine açık olacağız.

Çok kıymetli dostlarım değerli vaktinizi fazla almak istemiyorum. Aday adaylığım haberini aldığınız an itibari ile beni yalnız bırakmayan her daim yanımda olan sizlere çok teşekkür ediyor saygılar sunuyorum sağolun varolun

Comments

comments

Bu haber 10642 kez okundu.
Genel - 03:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.