Mustafa Kendirli “Bahanelerle işe Başlamasınlar”

“KASASINDA PARA OLAN BİR BELEDİYE BIRAKMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ” Ülke gündemine 462 milyon lira borçlu devredilmesiyle damga vuran Kırşehir Belediyesinin asıl tablosunda yanıltma olduğu iddiasını, düzenlediği basın açıklaması ile duyuran Ak Parti Kırşehir İl başkanlığı, Eski Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci hariç bütün kadro hazır bulundu. İl başkanı Muzaffer Aslan yaptığı açıklamada Belediye kasasında  “4 “değil  Yıl […]
Genel - 22 Nisan 2019 14:52 A A

“KASASINDA PARA OLAN BİR BELEDİYE BIRAKMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ”

Ülke gündemine 462 milyon lira borçlu devredilmesiyle damga vuran Kırşehir Belediyesinin asıl tablosunda yanıltma olduğu iddiasını, düzenlediği basın açıklaması ile duyuran Ak Parti Kırşehir İl başkanlığı, Eski Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci hariç bütün kadro hazır bulundu.

İl başkanı Muzaffer Aslan yaptığı açıklamada Belediye kasasında  “4 “değil  Yıl  sonuna kadar belediye gelirleriyle beraber “40” milyon olduğunu iddia ederek  “KASASINDA PARA OLAN BİR BELEDİYE BIRAKMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ”  ifadelerini kullanırken

 

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun “Şeffaf Belediyecilik Anlayışı” ile bağdaştırdığı gelir gider tablosunun askıya çıkmasını  eleştiren Ak Parti Kırşehir Milletvekili  Mustafa Kendirli, “ Bu yapılan eserlerden  1  tanesini ortaya koyduktan sonra bu eleştiriyi yapsaydı, kamuoyu vicdanında daha  iyi yer alırdı.  Ekicioğlu  Bahanelerle işe başlamasın ” ifadelerini kullandı.

Vatandaşın hizmet beklediğini belirten Kendirli, “İnşallah Allah yardımcıları olsun, bizede bu noktada ne görev düşerse gece gündüz buradayız. Yardımcıları olmaya devam edeceğiz “ dedi.

 

 

Comments

comments

Bu haber 8781 kez okundu.
Genel - 14:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.